Olej silnikowy mineralny ORLEN OIL CLASSIC DIESEL MINERAL 15W-40 1L

W magazynie
32,99 zł lub 6 398 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Wysokiej jakości, mineralny, przeznaczony do całorocznej eksploatacji olej silnikowy dedykowany do silników o zapłonie samoczynnym...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Olej silnikowy mineralny ORLEN OIL CLASSIC DIESEL MINERAL 15W-40 1L

ikona

DO CAŁOROCZNEJ EKSPLOATACJI

Wysokiej jakości, mineralny, przeznaczony do całorocznej eksploatacji olej silnikowy dedykowany do silników o zapłonie samoczynnym. Wyjątkowa jakość zastosowanej bazy mineralnej i bardzo dobre własności antyutleniające gwarantują wyjątkową ochronę silnika oraz mniejsze zużycie oleju. Doskonale zapobiega tworzeniu się osadów. Gwarantuje: • świetną kontrolę osadów, • wysoką czystość silnika, • bardzo dobre odprowadzanie ciepła z układu, • zwiększa moc silnika dzięki zmniejszeniu tarcia, • bardzo dobrą szczelność silnika. ZASTOSOWANIE: Olej stworzony z myślą o pojazdach wyposażonych w silniki Diesla. Zalecany zarówno do samochodów osobowych jak i lekkich dostawczych z turbodoładowaniem i bez. Olej doskonale sprawdza się podczas całorocznej eksploatacji nie tylko na trasach szybkiego ruchu, ale także w mieście. Świetnie nadaje się do zastosowania w samochodach z kilkuletnim przebiegiem w miejsce olejów syntetycznych i półsyntetycznych.

zdjęcie produktu
Opis
Producent Orlen Oil
Pojemność 1 L
klasa lepkości SAE 15W­-40
lepkość kinematyczna w temp. 100°C 14,1 mm2/s
wskaźnik lepkości 142
temperatura zapłonu 235 °C
temperatura płynięcia -33 °C
liczba zasadowa TBN 8,7 Mg KOH/g
odparowalność wg Noack'a 10,5 % (m/m)
Spełnia wymagania Mercedes-­Benz 229.1
To Top