Olej silnikowy ORLEN OIL CLASSIC LIFE+ 20W-50 1L

W magazynie
32,99 zł lub 6 398 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Olej silnikowy ORLEN OIL Classic Life+ 20W­50 to wielosezonowy olej mineralny, opracowany z myślą o ochronie silników...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Olej silnikowy ORLEN OIL CLASSIC LIFE+ 20W-50 1L

ikona

DO SILNIKÓW O ZNACZNYM PRZEBIEGU

Olej silnikowy ORLEN OIL Classic Life+ 20W­50 to wielosezonowy olej mineralny, opracowany z myślą o ochronie silników o znacznym przebiegu, zarówno benzynowych jak i silników Diesla. Starannie dobrane dodatki uszlachetniające pozwalają na utrzymywanie osadów w postaci zawiesiny, co jest szczególnie istotne w przypadku wysłużonych jednostek napędowych. Formuła „Reduce Oil Consumption” pozwala na ograniczenie wycieków oraz zużycia oleju. Gwarantuje: • utrzymanie silnika w czystości, • ograniczenie liczby dolewek oleju, • ochronę najbardziej wrażliwych elementów silnika. ZASTOSOWANIE: Olej ten przeznaczony jest przede wszystkim do ochrony silników o przebiegu powyżej 150 tys. km. Dzięki starannie dobranej formulacji doskonale nadaje się do użytku w konstrukcjach mających tendencję do zwiększonego zużycia oleju.

zdjęcie produktu
Opis
Producent Orlen Oil
Pojemność 1 L
klasa lepkości SAE 20W­-50
lepkość kinematyczna w temp. 100°C 19,04 mm2/s
wskaźnik lepkości 139
temperatura zapłonu 234 °C
temperatura płynięcia -21 °C
liczba zasadowa TBN 9,6 Mg KOH/g
popiół siarczanowy 1,25 %
odparowalność wg Noack'a 7,3 % (m/m)
To Top