Olej silnikowy półsyntetyczny ORLEN OIL CLASSIC SEMISYNTHETIC 10W-40 1L

W magazynie
45,00 zł lub 8 800 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
ORLEN OIL Classic gas semisynthetic 10W­40 to wysokiej jakości olej silnikowy, skomponowany z użyciem najnowszej technologii. Jego skład obejmuje doskonałe oleje bazowe oraz dobrze dobrany zestaw dodatków uszlachetniających, które są zgodne z uszczelnieniami.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Olej silnikowy półsyntetyczny ORLEN OIL CLASSIC SEMISYNTHETIC 10W-40 1L

ikona

OPTYMALNA OCHRONA W KAŻDYCH WARUNKACH

ORLEN OIL Classic gas semisynthetic 10W­40 to wysokiej jakości olej silnikowy, skomponowany z użyciem najnowszej technologii. Jego skład obejmuje doskonałe oleje bazowe oraz dobrze dobrany zestaw dodatków uszlachetniających, które są zgodne z uszczelnieniami. Dzięki precyzyjnie dobranym składnikom, ten olej zapewnia optymalną ochronę silnika w każdych warunkach eksploatacji. Olej silnikowy półsyntetyczny ORLEN OIL CLASSIC SEMISYNTHETIC 10W-40 gwarantuje: • skuteczne smarowanie i ochronę silnika podczas rozruchu, • świetną ochronę przed osadami poprzez utrzymanie zanieczyszczeń w zawiesinie, • niski stopień zużycia elementów silnika podczas rozruchu, • doskonałe właściwości myjąco­dyspergujące, • trwały film smarowy nawet w ciężkich warunkach eksploatacji. ZASTOSOWANIE: Olej ten doskonale nadaje się do użytku przez cały rok w samochodach osobowych i lekkich dostawczych, które są wyposażone w instalacje gazowe. Jest rekomendowany zarówno do nowszych, jak i starszych pojazdów, dla których producent zaleca spełnienie klasy jakości API: SL, charakterystycznej dla silników zasilanych benzyną. Jest również polecany do czterosuwowych silników o zapłonie iskrowym, które zostały przystosowane do spalania gazu płynnego. Dzięki swoim właściwościom, zapewnia on optymalną pracę silnika w różnorodnych warunkach eksploatacji.

zdjęcie produktu
Opis
Producent Orlen Oil
Pojemność 1 L
klasa lepkości SAE 10W­-40
lepkość kinematyczna w temp. 100°C 14,5 mm2/s
wskaźnik lepkości 157
temperatura zapłonu 232 °C
temperatura płynięcia -33 °C
liczba zasadowa TBN 8,5 Mg KOH/g
Spełnia wymagania Mercedes – Benz 229.1
To Top