Olej silnikowy syntetyczny PLATINUM Max Expert 0W-30 5L · ORLEN VITAY

Olej silnikowy syntetyczny PLATINUM Max Expert 0W-30 5L

W magazynie
159,00 zł lub 31 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Olej silnikowy syntetyczny PLATINUM Max Expert 0W-30 stanowi doskonały wybór dla Twojego pojazdu. Nasz produkt został stworzony z myślą o najnowszych silnikach benzynowych i Diesla, zapewniając im niezrównaną ochronę i wydajność przez cały rok.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Olej silnikowy syntetyczny PLATINUM Max Expert 0W-30 5L

ikona

OCHRONA PRZEZ CAŁY ROK

Olej silnikowy syntetyczny PLATINUM Max Expert 0W-30 stanowi doskonały wybór dla Twojego pojazdu. Nasz produkt został stworzony z myślą o najnowszych silnikach benzynowych i Diesla, zapewniając im niezrównaną ochronę i wydajność przez cały rok. Dzięki precyzyjnej formule opartej na najnowocześniejszych technologiach oraz dodatkach uszlachetniających, nasz olej silnikowy Platinum Max Expert 0W-30 umożliwia pełne wykorzystanie mocy Twojego silnika, jednocześnie zapewniając kompleksową ochronę dla wszystkich jego elementów. Niezależnie od warunków, nasz olej zapewnia doskonałe smarowanie, minimalizując tarcie i zużycie. Nasze badania i testy wykazują, że olej Platinum Max Expert 0W-30 spełnia jedną z najnowszych specyfikacji Volvo, co jest potwierdzeniem jego doskonałej jakości i zgodności z najwyższymi standardami. Olej silnikowy PLATINUM Max Expert 0W­30 gwarantuje: • oszczędność paliwa, • wydłużenie czasu eksploatacji, • utrzymanie silnika w czystości. ZASTOSOWANIE: PLATINUM Max Expert 0W-30 znalazł zastosowanie zarówno w silnikach benzynowych, jak i Diesla. Spełniając najwyższe wymagania klasyfikacji jakościowej ACEA, gwarantuje ochronę na najwyższym poziomie, nawet przy ekstremalnych obciążeniach i trudnych warunkach pracy. Niezależnie od tego, czy jeździsz po mieście czy na trasach szybkiego ruchu, ten olej doskonale się sprawdzi. Nasz produkt w pełni współpracuje z urządzeniami obróbki spalin w silnikach Volvo, które wymagają aprobaty Volvo 9520037. Co więcej, PLATINUM Max Expert 0W-30 może być także stosowany w innych pojazdach, które spełniają normy emisji spalin Euro 6. Wszystko to dzięki jego odpowiedniej lepkości i jakości, zgodnej z wytycznymi producentów

zdjęcie produktu
Opis
Producent Orlen Oil
Marka Platinum Max Expert
Pojemność 5 L
klasa lepkości SAE 0W-­30
lepkość kinematyczna w temp. 100 °C 10,2 mm2/s
lepkość strukturalna CCS ­30°C 5950 mPa*s
wskaźnik lepkości 180
temperatura zapłonu 230 °C
temperatura płynięcia -42 °C
liczba zasadowa TBN 10 Mg KOH/g
Aprobaty Volvo 95200377
To Top