Olej silnikowy syntetyczny ORLEN OIL Max Expert A3/B4 5W-30 1L

Czasowo niedostępne
Syntetyczny olej silnikowy wielosezonowy ORLEN OIL Max Expert A3/B4 5W-30, opracowany z wysokiej jakości olejów bazowych i starannie dobranych dodatków uszlachetniających, zapewnia najwyższą długotrwałą wydajność i ochronę silnika w różnorodnych warunkach eksploatacji.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Olej silnikowy syntetyczny ORLEN OIL Max Expert A3/B4 5W-30 1L

ikona

DŁUGOTRWAŁA WYDAJNOŚĆ

Nasz syntetyczny olej silnikowy wielosezonowy, opracowany z wysokiej jakości olejów bazowych i starannie dobranych dodatków uszlachetniających, zapewnia najwyższą długotrwałą wydajność i ochronę silnika w różnorodnych warunkach eksploatacji. Dzięki naszemu olejowi, łatwo uruchomisz zimny silnik, zapewnisz optymalne smarowanie oraz utrzymasz doskonałe parametry oleju przez cały okres między wymianami. Olej silnikowy syntetyczny ORLEN OIL Max Expert A3/B4 5W-30 gwarantuje: • idealne smarowanie podczas całego okresu eksploatacji, • szybki rozruch w niskich temperaturach, • doskonałą stabilność termiczną i oksydacyjną, • doskonałą ochronę silnika poprzez zmniejszenie oporów tarcia, • czystość silnika poprzez utrzymanie sadzy w zawiesinie, • wydłużone okresy eksploatacji, • ochronę środowiska naturalnego. ZASTOSOWANIE: Zastosowanie naszego oleju jest szerokie - idealnie nadaje się do całorocznej eksploatacji w nowoczesnych samochodach osobowych i lekkich dostawczych z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi z wtryskiem bezpośrednim. Jest również odpowiedni do silników z turbodoładowaniem. Nasz olej może być pomyślnie stosowany w pojazdach, których producent zaleca olej o określonej klasie lepkości i jakości, jak podano w opisie naszego produktu.

zdjęcie produktu
Opis
Producent Orlen Oil
Pojemność 1 L
klasa lepkości SAE 5W-­30
lepkość kinematyczna w temp. 100°C 12 mm2/s
lepkość strukturalna CCS ­-30 w °C 5930 mPa*s
wskaźnik lepkości 162
temperatura zapłonu 229 °C
temperatura płynięcia -42 °C
liczba zasadowa TBN 10,7 Mg KOH/g
Aprobaty MB­Approval 229.3; VW Standard 502 00; VW Standard 505 00
To Top