Olej silnikowy syntetyczny PLATINUM Max Expert C3 5W-40 4L

Czasowo niedostępne
Platinum Max Expert C3 5W-40 to produkt wielosezonowy, który doskonale sprawdzi się przez cały rok. Dzięki niemu nie tylko zminimalizujesz ryzyko nadmiernego zużycia zaworów, ale także skutecznie kontrolujesz osady, co wpływa na redukcję osadów cząstek stałych na filtrach DPF oraz minimalizację ryzyka zatrucia katalizatorów w silnikach z zapłonem iskrowym.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Olej silnikowy syntetyczny PLATINUM Max Expert C3 5W-40 4L

ikona

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA

Jeżeli poszukujesz doskonałej ochrony dla silnika Twojego pojazdu, niezależnie od warunków eksploatacji, to nasz Platinum Max Expert C3 5W-40 spełni Twoje oczekiwania. Został on opracowany przy użyciu najnowszej technologii, zapewniającej niezrównaną jakość i niezawodność. Nasz syntetyczny olej silnikowy Platinum Max Expert C3 5W-40 to produkt wielosezonowy, który doskonale sprawdzi się przez cały rok. Dzięki niemu nie tylko zminimalizujesz ryzyko nadmiernego zużycia zaworów, ale także skutecznie kontrolujesz osady, co wpływa na redukcję osadów cząstek stałych na filtrach DPF oraz minimalizację ryzyka zatrucia katalizatorów w silnikach z zapłonem iskrowym. Olej silnikowy syntetyczny PLATINUM Max Expert C3 5W-40 gwarantuje: • Skuteczne smarowanie silników z pompowtryskiwaczami, • ochronę środowiska naturalnego, • czystość silnika poprzez utrzymanie sadzy w zawiesinie, • łatwy rozruch silnika w warunkach zimowych. ZASTOSOWANIE: Zastosowanie naszego produktu jest szerokie. Platinum Max Expert C3 5W-40 jest idealnym wyborem dla nowoczesnych silników samochodów osobowych i lekkich dostawczych, zwłaszcza tych wysokoprężnych, należących do koncernu Volkswagen (Volkswagen, Audi, Skoda, Seat), wyposażonych w system wtrysku oparty na pompowtryskiwaczach. Jednakże, również silniki benzynowe, niezależnie od warunków eksploatacji - zarówno latem, jak i zimą - mogą skorzystać z naszego Platinum Max Expert C3 5W-40. Co więcej, nasz olej silnikowy jest w pełni kompatybilny z nowoczesnymi urządzeniami obróbki spalin, takimi jak DPF (Filtr cząstek stałych) i TWC (Trójstopniowy katalizator). Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniasz wymagania norm Euro 6 i dbasz o czystość swojego środowiska.

zdjęcie produktu
Opis
Producent Orlen Oil
Marka Platinum Max Expert
Pojemność 4 L
klasa lepkości SAE 5W-­40
lepkość kinematyczna w temp. 100 °C 14,1 mm2/s
lepkość strukturalna CCS ­30°C 6190 mPa*s
wskaźnik lepkości 170
temperatura zapłonu 232 °C
temperatura płynięcia -42 °C
liczba zasadowa TBN 8 Mg KOH/g
Aprobaty MB­Approval 229.31; VW Standard 505 00; VW Standard 505 01
Spełnia wymagania Mercedes­Benz 226.5; Renault RN0700/0710; Porsche A40; Ford WSS­M2C917A; General Motors GM Dexos 2
To Top