Olej silnikowy syntetyczny ORLEN OIL Max Expert C5 5W-20 4L

W magazynie
139,00 zł lub 27 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
ORLEN OIL Max Expert C5 5W-20 to najnowszej generacji syntetyczny olej silnikowy typu Mid SAPS. Jest to wielosezonowy olej, który spełnia najnowsze wymagania klasyfikacji ACEA C5 oraz API SN-RC (Resource Conserving). Jego specjalna formuła Fuel Economy zapewnia wydłużone interwały między wymianami oleju.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Olej silnikowy syntetyczny ORLEN OIL Max Expert C5 5W-20 4L

ikona

SPECJALNA FORMUŁA FUEL ECONOMY

ORLEN OIL Max Expert C5 5W-20 to najnowszej generacji syntetyczny olej silnikowy typu Mid SAPS. Jest to wielosezonowy olej, który spełnia najnowsze wymagania klasyfikacji ACEA C5 oraz API SN-RC (Resource Conserving). Jego specjalna formuła Fuel Economy zapewnia wydłużone interwały między wymianami oleju. ZASTOSOWANIE: ORLEN OIL Max Expert C5 5W-20 jest przeznaczony do całorocznej eksploatacji w silnikach samochodów osobowych i lekkich dostawczych. Idealnie sprawdza się w nowoczesnych silnikach benzynowych wyposażonych w katalizatory oraz w wysokoprężnych silnikach z turbodoładowaniem, które posiadają systemy oczyszczania spalin, takie jak DPF (filtr cząstek stałych) oraz TWC (katalizator trójfunkcyjny). Olej został zaprojektowany specjalnie dla silników, w których producent zaleca stosowanie olejów o niskiej lepkości HTHS ≥2,6 ≤2,9.

zdjęcie produktu
Opis
Producent Orlen Oil
Pojemność 4 L
klasa lepkości SAE 5W­-20
lepkość kinematyczna w temp. 100°C 8,4 mm2/s
lepkość strukturalna CCS ­-30 w °C 3700 mPa*s
wskaźnik lepkości 155
temperatura zapłonu 220 °C
temperatura płynięcia -45 °C
liczba zasadowa TBN 8 Mg KOH/g
Aprobaty FORD WSS­M2C948­B
Spełnia wymagania JLR 03.5004
To Top