- 0,01 zł

Płyn do chłodnic PETRYGO PLUS G12+ 1L

W magazynie
28,99 zł lub 5 598 pkt
Cena bezpośrednio przed obniżką: 29,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 29,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Płyn do chłodnic Petrygo PLUS G12+ o wydłużonym działaniu, produkowany jest na bazie wysokiej jakości glikolu etylenowego oraz nowoczesnej technologii kwasów organicznych OAT. Zawiera aktywne mikrocząsteczki inhibitorów korozji, nie osadzające się na wewnętrznych ściankach układu chłodzenia, pracujące w sposób ciągły.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Płyn do chłodnic PETRYGO PLUS G12+ 1L

ikona

WYDŁUŻONE DZIAŁANIE

Płyn do chłodnic Petrygo PLUS G12+ o wydłużonym działaniu, produkowany jest na bazie wysokiej jakości glikolu etylenowego oraz nowoczesnej technologii kwasów organicznych OAT. Zawiera aktywne mikrocząsteczki inhibitorów korozji, nie osadzające się na wewnętrznych ściankach układu chłodzenia, pracujące w sposób ciągły. Płyn zabezpiecza przed powstawaniem ognisk korozji i kawitacją w okresie 5 lat lub przebiegu 250 tys. km. Jest odporny na zamarzanie do ­37°C i zapewnia doskonałą ochronę silnika przed przegrzaniem. Petrygo PLUS G12+ jest neutralny do stosowanych w układach chłodzenia elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Zoptymalizowana technologia gwarantuje dużą stabilność płynu w czasie długotrwałego przechowywania jak i w trakcie użytkowania. Płyn nie zawiera toksycznych azotynów, fosforanów i amin. Produkt wolny od krzemianów i boranów. • Posiada wzorcowe parametry wymiany ciepła. • Doskonale chroni układ chłodzenia przed korozją i kawitacją. • Bezpieczny dla elementów gumowych i z tworzyw sztucznych. • Gwarantowana temperatura krystalizacji ­37°C. • Chroni układ przed przegrzaniem. • Zapobiega powstawaniu osadów i kamienia. ZASTOSOWANIE: Przeznaczony do chłodzenia wszystkich typów silników w samochodach osobowych i ciężarowych wyposażonych w chłodnice stalowe, aluminiowe i układy mieszane. PłynPetrygo PLUS G12+ jest kompatybilny z większością płynów chłodzących spełniających równorzędne parametry na bazie glikolu etylenowego. Jednak w celu uzyskania optymalnej ochrony przed korozją i stabilności inhibitora zalecane jest uzupełnianie ubytków płynem Petrygo PLUS G12+. Płyn Petrygo PLUS G12+ może być przechowywany przez okres 5 lat od daty produkcji. Okres eksploatacji płynu w układzie chłodzenia wynosi 5 lat lub 250 tys. kilometrów. Płyn jest gotowy do użycia. Należy stosować zgodnie z instrukcją obsługi zalecaną przez producenta samochodu. Termin przydatności liczony od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu wynosi 5 lat przechowywania w opakowaniu szczelnie zamkniętym + 5 lat pracy w układzie. Pojemnik należy przechowywać szczelnie zamknięty.

zdjęcie produktu
Opis
Producent Orlen Oil
Marka Petrygo
Pojemność 1 L
barwa różowa
gęstość w 20°C 1,065 g/ml
Temperatura wrzenia 110 °C
Temperatura krystalizacji -37°C
pH 7,5
Aprobaty MAN 324 Typ SNF DAF 74002 VW/Audi/Seat/Skoda TL 774­F (G12+)
Spełnia wymagania MB­Approval 326.3 GM 6277M Ford specification WSS­M97B44­D PN­C 40007:2000 ASTM D3306 ASTM D4656 ASTM D6210 BS 6580
Wyrób wyprodukowano zgodnie z systemem zarządzania jakością PN­EN ISO 9001:2015. Jest certyfikowany przez Instytut Transportu Samochodowego. Posiada również certyfikat na Znak Bezpieczeństwa B. Posiada również certyfikat na Znak Bezpieczeństwa B.
To Top