Płyn do chłodnic PETRYGO PRIME G12++ 5L

W magazynie
70,99 zł lub 13 997 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Najnowszej generacji płyn do chłodnic Petrygo PRIME G12++ o wydłużonym działaniu, produkowany jest na bazie glikolu etylenowego oraz innowacyjnej technologii kwasów organicznych i krzemianów (Si­OAT), powodujących przyspieszoną i wzmocnioną ochronę przeciw korozji i kawitacji.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Płyn do chłodnic PETRYGO PRIME G12++ 5L

ikona

PRZYSPIESZONA I WZMOCNIONA OCHRONA

Najnowszej generacji płyn do chłodnic Petrygo PRIME G12++ o wydłużonym działaniu, produkowany jest na bazie glikolu etylenowego oraz innowacyjnej technologii kwasów organicznych i krzemianów (Si­OAT), powodujących przyspieszoną i wzmocnioną ochronę przeciw korozji i kawitacji. Płyn tworzy w układzie wyjątkowo cienką odporną powłokę ochronną, zabezpieczającą elementy układu chłodzącego przed korozją i kawitacją w okresie 5 lat lub przebiegu 250 tys. km. Jest odporny na zamarzanie do ­37°C i zapewnia doskonałą ochronę silnika przed przegrzaniem. Petrygo PRIME G12++ jest neutralny do stosowanych w układach chłodzenia elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Zoptymalizowana technologia gwarantuje dużą stabilność płynu w czasie długotrwałego przechowywania jak i w trakcie użytkowania. Płyn nie zawiera toksycznych azotynów, fosforanów i amin. Produkt wolny od boranów. • Posiada wzorcowe parametry wymiany ciepła. • Doskonale chroni przed korozją i kawitacją układ chłodzący. • Bezpieczny dla elementów gumowych i z tworzyw sztucznych. • Gwarantowana temperatura krystalizacji ­37°C. • Chroni układ przed przegrzaniem do temperatury +110°C. ZASTOSOWANIE: Przeznaczony do chłodzenia wszystkich typów silników w samochodach osobowych i ciężarowych wyposażonych w chłodnice stalowe, aluminiowe i układy mieszane. Płyn Petrygo PRIMEG12++ jest kompatybilny z większością płynów chłodzących spełniających równorzędne parametry na bazie glikolu etylenowego. Jednak w celu uzyskania optymalnej ochrony przed korozją i stabilności inhibitora zalecane jest uzupełnianie ubytków płynem Petrygo PRIME G12++. Płyn Petrygo PRIME G12++ może być przechowywany przez okres 5 lat od daty produkcji. Okres eksploatacji płynu w układzie chłodzenia wynosi 5 lat lub 250 tys. kilometrów. Płyn jest gotowy do użycia. Należy stosować zgodnie z instrukcją obsługi zalecaną przez producenta samochodu. Termin przydatności liczony od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu wynosi 5 lat przechowywania w opakowaniu szczelnie zamkniętym + 5 lat pracy w układzie. Pojemnik należy przechowywać szczelnie zamknięty.

Płyn do chłodnic
Opis
Producent Orlen Oil
Marka Petrygo
Pojemność 5 L
barwa różowa
gęstość w 20°C 1,064 g/ml
Temperatura wrzenia 110 °C
Temperatura krystalizacji -37°C
pH 8,5
Spełnia wymagania MB­Approval 326.5 MAN 324 Typ Si­OAT VW/Audi/Seat/Skoda TL 774­G (G12++)
Wyrób wyprodukowano zgodnie z systemem zarządzania jakością PN­EN ISO 9001:2015.
Powyższe aprobaty dotyczą płynu rozcieńczonego wodą demineralizowaną w stosunku 1:1 dla temperatury ­37°C.
Wyrób wyprodukowano zgodnie z systemem zarządzania jakością PN­EN ISO 9001:2015.
To Top