- 0,01 zł

Płyn do chłodnic PETRYGO Q NEW różowy 5L

W magazynie
64,99 zł lub 12 797 pkt
Promocja obowiązuje w dniach: od 03.01.2024
Cena bezpośrednio przed obniżką: 65,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 65,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Płyn do chłodnic Petrygo Q NEW produkowany jest na bazie wysokiej jakości glikolu etylenowego oraz specjalnie dobranym pakiecie dodatków uszlachetniających, które zapewniają pełną ochronę antykorozyjną.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Płyn do chłodnic PETRYGO Q NEW różowy 5L

ikona

RÓŻOWY PŁYN DO CHŁODNIC

Płyn do chłodnic Petrygo Q NEW produkowany jest na bazie wysokiej jakości glikolu etylenowego oraz specjalnie dobranym pakiecie dodatków uszlachetniających, które zapewniają pełną ochronę antykorozyjną. Przeznaczony jest do wszystkich typów silników w samochodach osobowych i ciężarowych wyposażonych w chłodnice stalowe, aluminiowe oraz układy mieszane. Płyn tworzy w układzie chłodzenia wyjątkowo odporną powłokę ochronną, zabezpieczając go przed korozją i kawitacją w zakresie eksploatacji do 100 tys km lub przez 3 lata. Płyn w układzie jest odporny na zamarzanie do ­35°C i zapewnia doskonałą ochronę silnika przed przegrzaniem. Petrygo Q NEW jest neutralny do stosowanych w układach chłodzenia elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Zoptymalizowana technologia gwarantuje dużą stabilność płynu w czasie długotrwałego przechowywania jak i w trakcie użytkowania. Płyn nie zawiera toksycznych azotynów, fosforanów i amin. Produkt wolny od krzemianów i boranów. ZASTOSOWANIE: Jest to środek nadający się do stosowania w układzie chłodzenia każdego silnika samochodowego zarówno w nowoczesnych, zbudowanych głównie z aluminium, jak i w starszych typach silników. Płyn Petrygo Q NEW jest kompatybilny z większością płynów chłodzących spełniających równorzędne parametry na bazie glikolu etylenowego. Jednak w celu uzyskania optymalnej ochrony przed korozją i stabilności inhibitora zalecane jest uzupełnianie ubytków płynem Petrygo Q NEW. Płyn Petrygo Q NEW może być przechowywany przez okres 5 lat od daty produkcji. Okres eksploatacji płynu w układzie chłodzenia wynosi minimum 3 lata lub 100 tys. kilometrów. Płyn jest gotowy do użycia. Należy stosować zgodnie z instrukcją obsługi zalecaną przez producenta samochodu. Termin przydatności liczony od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu wynosi 5 lat przechowywania w opakowaniu szczelnie zamkniętym + 3 lata pracy w układzie. Pojemnik należy przechowywać szczelnie zamknięty.

zdjęcie produktu
Opis
Producent Orlen Oil
Marka Petrygo
Pojemność 5 L
barwa różowa
gęstość w 20°C 1,065 g/ml
Temperatura wrzenia 109 °C
Temperatura krystalizacji -35°C
pH 9
Spełnia wymagania PN­C­40007:2000 ASTM D3306 BS 6580
To Top