Płyn do spryskiwaczy zimowy do -20°C ORLEN OIL Sylen niebieski 5L

W magazynie
44,90 zł lub 8 780 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Zimowy płyn do mycia szyb samochodowych SYLEN o temperaturze krystalizacji ­20°C, produkowany jest na bazie alkoholu etylowego z dodatkiem odpowiednio dobranego detergentu i kompozycji zapachowej. Produkt jest bezbarwny, przez co nie pozostawia śladów na karoserii samochodu.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Płyn do spryskiwaczy zimowy do -20°C ORLEN OIL Sylen niebieski 5L

ikona

SKUTECZNIE USUWA ZANIECZYSZCZENIA DROGOWE

Zimowy płyn do mycia szyb samochodowych SYLEN o temperaturze krystalizacji ­20°C, produkowany jest na bazie alkoholu etylowego z dodatkiem odpowiednio dobranego detergentu i kompozycji zapachowej. Produkt jest bezbarwny, przez co nie pozostawia śladów na karoserii samochodu. Płyn nie zawiera metanolu, dzięki czemu jest bezpieczny dla użytkownika. ZASTOSOWANIE: Zimowy płyn do spryskiwaczy SYLEN ­20°C przeznaczony jest do mycia szyb samochodowych w okresie zimowym. Skutecznie usuwa sól, lód oraz inne zanieczyszczenia drogowe korzystnie wpływając na poprawę widoczności i bezpieczeństwa jazdy. Chroni szybę i dysze spryskiwaczy przed zamarzaniem. Działa ochronnie na po¬włoki lakierowane oraz gumę uszczelek i piór wycieraczek. Zimowy płyn do spryskiwaczy SYLEN ­20°C można rozcieńczyć wodą otrzymując: • płyn o temperaturze krystalizacji około ­8°C mieszając 1 część objętościową płynu zimowego­20°C + 1 część objętościowa wody; • płyn o temperaturze krystalizacji około ­5°C mieszając 1 część objętościową płynu zimowego ­20°C + 2 części objętościowe wody. Zalety produktu: • bezbarwny; • skutecznie usuwa sól, lód oraz inne zanieczyszczenia drogowe; • korzystnie wpływa na poprawę widoczności i bezpieczeństwa jazdy; • zapewnia ochronę lakieru oraz części gumowych wycieraczek

Płyn do spryskiwaczy zimowy do -20°C
Opis
Producent Orlen Oil
Marka Sylen
Pojemność 5 L
barwa bezbarwny
gęstość w 20°C 0,955 g/ml
Temperatura krystalizacji ­-20 °C
Aprobaty Zimowy płyn do spryskiwaczy SYLEN ­20°C produkowany jest przez Zakład Produkcyjny ORLEN OIL, zgodnie z systemem zarządzania jakością PN­EN ISO 9001:2015.
To Top