Pojemnik na ciasto 2-piętrowy szary DOMOTTI DOLCE 40x30x18cm

W magazynie
79,00 zł lub 15 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Praktyczny i funkcjonalny pojemnik marki Domotti - Dolce, o wymiarach 39 x 30 x 17,5 cm, to idealny produkt do przechowywania, transportu i serwowania żywności. Posiada dwie kondygnacje oraz szarą pokrywę...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Pojemnik na ciasto 2-piętrowy szary DOMOTTI DOLCE 40x30x18cm

ikona

IDEALNY DO PRZECHOWYWANIA, TRANSPORTU I SERWOWANIA ŻYWNOŚCI

Praktyczny i funkcjonalny pojemnik marki Domotti - Dolce, o wymiarach 39 x 30 x 17,5 cm, to idealny produkt do przechowywania, transportu i serwowania żywności. Posiada dwie kondygnacje oraz szarą pokrywę. Dzięki niemu, wypieki, kanapki i przekąski będą dłużej zachować świeżość. Pojemnik ten może być wykorzystany do przechowywania ciast, babeczek, kanapek, warzyw i owoców na piknik czy też jako praktyczne rozwiązanie na grilla. Doskonale sprawdzi się również podczas imprez plenerowych, gdyż jego pokrywa chroni zawartość przed wiatrem oraz owadami. Pojemnik na ciasto / żywność dwupiętrowy Dolce wyposażony jest w składane uchwyty ułatwiające przenoszenie oraz klipsy zabezpieczające przed przypadkowym otwarciem. Górna część pojemnika posiada korespondującą z pokrywą wkładkę z dwoma rączkami, co ułatwia wyjmowanie produktów. Obie części pojemnika posiadają dno z wytłoczeniem, co umożliwia swobodną cyrkulację powietrza i minimalizuje przyklejanie się żywności do spodu. Ten pojemnik na żywność wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i jest idealnym dodatkiem do każdej kuchni.

Pojemnik na ciasto 2-piętrowy szary DOMOTTI DOLCE 40x30x18cm
Opis
MARKA Domotti
KOLOR POKRYWY Szary
WYMIARY WEWNĘTRZNE 38 x 27 x 7,5 cm (bez pokrywy)
WYMIARY 39 x 30 x 17,5 cm
DODATKOWE INFORMACJE Składane uchwyty, dwupiętrowy
To Top