Power Bank SBS 30 000 mAh 2xUSB 2xUSB-C PD 20W czarny TTBB30000PD20K

W magazynie
199,99 zł lub 39 798 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Power Bank SBS o pojemności 30 000 mAh z portem USB z technologią iPower Delivery 20W, wyjście USB-C, USB. Kolor czarny. Ładowanie urządzenia do 12 razy z rzędu: idealne w każdej sytuacji
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Power Bank SBS 30 000 mAh 2xUSB 2xUSB-C PD 20W czarny TTBB30000PD20K

ikona

TECHNOLOGIA Power Delivery

Powerbank z ultraszybką i bezpieczną technologią Power Delivery Ładowanie urządzenia do 12 razy z rzędu: idealne w każdej sytuacji. Powerbank o pojemności 30 000 mAh może naładować smartfon do 12 razy z rzędu (w zależności od ładowanego akumulatora telefonu): jest idealnym towarzyszem podróży, aktywności na świeżym powietrzu lub biwakowania. Ponieważ został wstępnie naładowany, można go używać natychmiast po zakupie.

ikona

Ładuje do 4 urządzeń jednocześnie

Wyposażony jest w cztery gniazda umożliwiające ładowanie do 4 urządzeń jednocześnie. Doskonale współpracuje z telefonami, tabletami, głośnikami, słuchawkami TWS, e-czytnikami marek takich jak Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, Oppo i wielu innych.

ikona

Technologia Power Delivery (PD)

Dwa gniazda USB-C zapewniają 20 W mocy , gdy są używane indywidualnie.Wyposażony w technologię Power Delivery (PD) , która zapewnia bezpieczne ładowanie o dużej mocy. Podłączając kompatybilne urządzenie, zyskujesz nie tylko możliwość ultraszybkiego ładowania, ale także brak ryzyka przegrzania lub zwarcia. Dzięki kontrolkom LED zyskujesz podgląd poziomu pozostałej energii, a po jej wyczerpaniu, powerbank można naładować, podłączając go do źródła zasilania za pomocą dołączonego do zestawu kabla USB-A - USB-C.

ikona

Technologia Adaptive Fast Charge (AFC)

Dwa gniazda USB-A oferują szybkie ładowanie o mocy 18 W. Technologia Adaptive Fast Charge (AFC) rozpoznaje moc wymaganą przez urządzenie, dzięki czemu ładowanie przebiega optymalnie z zachowaniem bezpieczeństwa.

ikona

Łatwy transport nawet podczas podróży samolotem

Powerbank o pojemności 30 000 mAh jest kompaktowy i można go łatwo schować w torebce lub plecaku. Zabierz go ze sobą na pokład samolotu: możesz go zabrać bez problemu w ramach bagażu podręcznego.

ikona

Co go wyróżnia

- Pojemność 30 000 mAh: możesz naładować telefon do 12 razy z rzędu (w zależności od typu akumulatora w smartfonie) możliwość ładowanie do 4 urządzeń jednocześnie; W tym przypadku całkowita moc wyjściowa to 20 W - 2 gniazda USB-C używane pojedynczo zapewniają moc ładowania rzędu 20 W - technologia Power Delivery (PD) zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie - 2 gniazda USB-A używane pojedynczo zapewniają moc ładowania rzędu 18 W technologia Adaptive Fast Charge (AFC) zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie do naładowania powerbanku można użyć jednego z gniazd USB-C - wstępnie naładowany: gotowy do użycia natychmiast po zakupie - możliwość transportu podczas podróży samolotem - 4 kontrolne diody LED wyświetlające pozostały poziom naładowania powerbanku

Opis
Kabel ładowania USB - Typ C
Wejście 5VDC/2.4A - Micro USB
Wyjście 20W Maks.
Bateria 30.000 mAh
Technologia Adaptive Fast Charge, Power Delivery 45W
Wyjście USB AFC 18W
Wyjście Typ C PD 20W
Załączone akcesoria 1 kabel zasilający
Kolor czarny
Waga 400 g
To Top