Powerbank Baseus Bipow Digital Display Power Bank 10000mAh 15W Black

W magazynie
99,99 zł lub 19 798 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Powerbank Baseus Bipow Digital Display Power Bank 10000mAh 15W Black

ikona

 

Baseus Bipow Digital Display to przenośny Power Bank o pojemności 10000mAh, idealny do ładowania smartfonów, tabletów i innych urządzeń w podróży. Z obsługą szybkiego ładowania Power Delivery 15W, oferuje efektywne i zrównoważone zasilanie.
Z trzema portami wyjściowymi (2x USB-A, 1x USB-C) jest kompatybilny z różnymi urządzeniami, takimi jak iPhone, tablety, czy telefony z systemem Android. Inteligentny układ dostosowuje wydajność ładowania do konkretnego urządzenia, zapewniając optymalną prędkość i bezpieczeństwo.
Dodatkowym atutem jest wyświetlacz na obudowie, informujący o poziomie pozostałej energii. To praktyczne rozwiązanie, pozwalające śledzić stan baterii Power Banku. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantują zabezpieczenia przed przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem. Bipow to niezawodne źródło energii w podróży czy podczas wypraw, dbające o żywotność urządzeń mobilnych.

zdjęcie produktu
To Top