Projektor Wanbo Mozart 1, 900ANSI, 1080p, Auto focus, WiFi6

W magazynie
1 439,00 zł lub 287 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Inteligentny projektor, który może wyświetlać obrazy z rozdzielczością Full HD 1080p i jasnością do 900 ANSI lumenów. Jest to idealne urządzenie do oglądania filmów, gier, prezentacji i innych treści multimedialnych. Wanbo Mozart 1 jest wyposażony w najnowocześniejszy, w pełni zamknięty układ optyczny PixelPro 5.0.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Projektor Wanbo Mozart 1, 900ANSI, 1080p, Auto focus, WiFi6

ikona

Projektor z technologią PixelPro 5.0.

Wanbo Mozart 1 to inteligentny projektor, który może wyświetlać obrazy z rozdzielczością Full HD 1080p i jasnością do 900 ANSI lumenów. Jest to idealne urządzenie do oglądania filmów, gier, prezentacji i innych treści multimedialnych. Wanbo Mozart 1 jest wyposażony w najnowocześniejszy, w pełni zamknięty układ optyczny PixelPro 5.0. Technologia ta rozwiązuje tradycyjne ograniczenia zwykłych projektorów, takie jak jasność, rozpraszanie ciepła i żywotność. Koniec z problemami takimi jak żółte/czarne plamy z upływem czasu. Poznaj projektor, który oferuje wysoką jasność, kontrast, wydajne rozpraszanie ciepła, długą żywotność i niski poziom hałasu.

zdjęcie produktu
ikona

Kluczowe cechy Wanbo Mozart 1

- Technologia PixelPro 5.0Natywna rozdzielczość Full HD 1920 x 1080 px - Jasność 900 ANSI lumenów oraz kontrast 3000:1 - Obsługa technologii HDR10 - Port HDMI 1.4 i USB 2.0 oraz łączność WiFi 6 i Bluetooth 5.0 - Automatyczne ustawianie ostrości i korekcja trapezowa - 2GB pamięci RAM oraz 32GB pamięci wewnętrznej - Dwa głośniki o mocy 8W oraz subwoofer

zdjęcie produktu
ikona

Nowa definicja poziomu jasności

Wanbo Mozart 1 oferuje oszałamiający poziom jasności na poziomie 900 ANSI a także kontrast 3000:1. Zapewnia to wyraźny, żywy obraz za każdym razem i w każdych warunkach. Zanurz się w ogromnym morzu treści. Mozart 1 jest zintegrowany z treściami wideo z głównych platform streamingowych, w tym Youtube, Netflix, Prime Video, HBO Max, Hulu i Disney+. Od filmów i programów telewizyjnych po muzykę i edukację dzieci - otrzymuj aktualizacje w czasie rzeczywistym i mnóstwo wysokiej jakości zasobów na wyciągnięcie ręki. Zamień swoją przestrzeń w akustyczny raj. Wyposażony w głośniki o pełnym paśmie przenoszenia o mocy 8W, subwoofer i wysokiej jakości komponenty audio, Mozart 1 może bez wysiłku wypełnić dźwiękiem przestrzeń o powierzchni 60 m2.

zdjęcie produktu
ikona

Inteligentny algorytm przetwarzania sceny

Nie martw się o skomplikowane ustawienia dzięki zaawansowanemu systemowi przetwarzania sceny od Wanbo. Projektor Mozart 1 ma funkcję automatycznego ustawiania ostrości, która dostosowuje ostrość do idealnego poziomu. Projektor Wanbo Mozart 1 zapewnia rewelacyjne doznania z oglądania dzięki automatycznej korekcji geometrii. Ta zaawansowana funkcja sprawia, że obrazy są zawsze idealnie prostokątne, nawet jeśli projektor jest ustawiony pod kątem. Technologia wykrywania przeszkód pozwala skorygować położenie obszaru projekcji w przypadku wykrycia włączników ściennych czy gniazdek. Ultraszybka łączność dzięki dwuzakresowemu Wi-Fi 6 - poznaj nową generację łączności dzięki dwuzakresowej technologii Wi-Fi 6, zapewniającej większą prędkość transmisji i płynne przesyłanie strumieniowe.

zdjęcie produktu
ikona

Chłód i cisza: zaawansowana kontrola temperatury

Dzięki inteligentnej kontroli temperatury w połączeniu z trybem chłodzenia cyrkulacyjnego z 3 wentylatorami, Mozart 1 zapewnia wydajne rozpraszanie ciepła. Dodatkowo, funkcja redukcji hałasu gwarantuje cichą pracę. Wanbo wnosi do Mozart 1 dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie jakości obrazu projekcyjnego. Dzięki zastosowaniu technologii wysokiej gamy kolorów z profesjonalnym poziomem kinowym 90% DCT-P3, projektor ten zapewnia bardziej realistyczne kolory i ostrzejszą jakość obrazu.

zdjęcie produktu
Opis
Jasność projektora 1000 ANSI lumenów
Kolor produktu Niebieski, Biały
Naturalna rozdzielczość 1920 x 1080 px
Platforma Android
Rozdzielczość projektora 1080 px
Standardowe rozwiązania komunikacyjne USB x 2, HDMI, Jack 3.5
Technologia projekcji LED
Wskaźnik LED zasilania Tak
Wymiary produktu (SxGxW) 176 x 209 x 223 mm
To Top