Projektor Wanbo Portable Projector T2 Free, 480p, 200 ANSI, 1x HDMI, 1x USB

W magazynie
419,00 zł lub 83 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Mobilny miniprojektor Wanbo Portable T2 FreeWanbo to marka kompaktowych projektorów, której kolejny już raz udało się stworzyć wysokiej jakości produkt w przystępnej cenie.Wanbo Portable T2 Free to ekonomiczny i kompaktowy miniprojektor cechujący się minimalistycznym designem, z obudową w kolorze klasycznej bieli z matowym wykończeniem. Urządzenie jest lekkie i łatwe do przenoszenia, dlatego bez problemu można z niego korzystać w dowolnym miejscu.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Projektor Wanbo Portable Projector T2 Free, 480p, 200 ANSI, 1x HDMI, 1x USB

ikona

Mobilny miniprojektor

Wanbo to marka kompaktowych projektorów, której kolejny już raz udało się stworzyć wysokiej jakości produkt w przystępnej cenie.Wanbo Portable T2 Free to ekonomiczny i kompaktowy miniprojektor cechujący się minimalistycznym designem, z obudową w kolorze klasycznej bieli z matowym wykończeniem. Urządzenie jest lekkie i łatwe do przenoszenia, dlatego bez problemu można z niego korzystać w dowolnym miejscu. Wanbo T2 Free ma wymiary 110 mm × 150 mm × 140 mm, jest więc dość mały i waży zaledwie 900 g. Tak niewielka i lekka konstrukcja czyni projektor całkowicie mobilnym urządzeniem, które jest bardzo wygodne w obsłudze.

zdjęcie produktu
ikona

Duży, regulowany ekran

Projektor Wanbo T2 Free może wyświetlać filmy na ekranach o rozmiarach od 101.6 cm do 304.8 cm (40 – 180 cali ) z odległości od 1.5 do 5 metrów. Regulacja ręczna pozwala ustawić ostrość projektora za pomocą przycisku przewijania. Możliwa jest również korekcja trapezowa w pionie ±40°. Źródłem światła jest lampa LED generująca moc 200 ANSI lumenów. Innowacyjna konstrukcja tego projektora wykorzystuje całkowicie zamkniętą technologię optyczną, która eliminuje kurz na ścieżce optycznej, co wydłuża żywotność projektora i poprawia wrażenia wynikające z jego użytkowania.

zdjęcie produktu
ikona

Multimedia i inne funkcje

Projektor Wanbo T2 Free jest wyposażony w złącza HDMI, AV SCART oraz w port USB 2.0, które zapewnią Ci szybkie i wygodne podłączenie urządzeń, takich jak notebooki, telewizory czy dekodery. Standardowe złącze 3.5 mm pozwala również na podłączenie słuchawek przewodowych.

zdjęcie produktu
ikona

Wbudowane głośniki, innowacyjne chłodzenie

Projektor Wanbo T2 Free jest wyposażony w dwa głośniki o mocy 3 W, które znajdują się po lewej i prawej stronie urządzenia, aby uzyskać jeszcze lepszy efekt „stereo”. W kompaktowej obudowie umieszczono wentylatory kierujące przepływem powietrza z tylnej chłodnicy, co przedłuża żywotność lampy. Urządzenie jest w stanie odprowadzać ciepło generowane podczas pracy, przy odpowiednim rozpraszaniu ciepła żywotność żarówki LED wynosi nawet 20 000 godzin.

zdjęcie produktu
Opis
Technologia projekcji LCD
Kontrast 2000:1
Współczynnik kształtu ekranu 16:9
Rozdzielczość natywna 854 × 480 pikseli
Jasność 200 lumenów ANSI
Rozmiar ekranu projekcyjnego 40″ – 180″
Formaty wideo AVC, MPEG-2, MPEG-4
Głośniki 2 × 3 W, stereo
Żywotność lampy 20 000 godzin
Rozmiar 150 mm × 140 mm × 110 mm
Waga 900 g
To Top