Projektor Wanbo T4, Android 9.0, Full HD, 1080p, WiFi, 1x HDMI, 1x USB

W magazynie
849,00 zł lub 169 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Wyposażony w rozdzielczość Full HD i wciągający dźwięk, projektor WANBO T4 zapewnia wrażenia kinowe w domu. Dzięki temu możesz oglądać ulubione seriale, programy telewizyjne lub filmy na dużym ekranie ze znajomymi i rodziną.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Projektor Wanbo T4, Android 9.0, Full HD, 1080p, WiFi, 1x HDMI, 1x USB

ikona

Oglądaj swoje ulubione filmy

Wyposażony w rozdzielczość Full HD i wciągający dźwięk, projektor WANBO T4 zapewnia wrażenia kinowe w domu. Dzięki temu możesz oglądać ulubione seriale, programy telewizyjne lub filmy na dużym ekranie ze znajomymi i rodziną. Co więcej, dzięki małej, kompaktowej konstrukcji ten projektor pozwala bez wysiłku zainstalować go w dowolnym miejscu. Aby rozpocząć, wystarczy biała ściana lub płótno, gniazdko elektryczne i dostęp do Internetu.

zdjęcie produktu
ikona

Auto Focus i Automatyczna korekcja trapezowa

Wanbo T4 jest wyposażony w bardzo czułą kamerę z autofokusem i 6-osiowy żyroskop. Ciesz się idealnym rozmiarem obrazu w ciągu kilku sekund dzięki zaawansowanym technologiom automatycznej kalibracji, w tym ostrości TOF, automatycznej korekcji trapezu, automatycznej adaptacji ekranu (HDR), bez skomplikowanych regulacji ekranu. Obraz wyświetlany pod kątem zostanie automatycznie wyrównany za pomocą wbudowanego 6-osiowego żyroskopu. Opracowany przez Wanbo algorytm wyrównuje i automatycznie koryguje obraz w kilka sekund.

zdjęcie produktu
ikona

Doskonałe parametry projekcji

Dzięki przenośnej i lekkiej konstrukcji oraz jasności do 450 ANSI lumenów projektor ten może wyświetlać wyraźny obraz nawet na zewnątrz. Ponadto, dzięki technologii LED i rozdzielczości do 1920 x 1080p oraz projekcji o przekątnej do 130 cali, projektor ten zapewnia ostry i wyraźny obraz, dzięki czemu możesz oglądać swoje ulubione treści z dużą szczegółowością. Dzięki aktywnemu HDR ten projektor poprawia każdą scenę, oferując bogate kolory i dużą szczegółowość. Ponadto format multi-HDR tego projektora, w tym HDR10 i HDR10+, wraz z dynamiczną, inteligentną technologią adaptacji obrazu firmy Wanbo, zapewnia wysoką jakość HDR, dzięki czemu możesz cieszyć się ulubionymi treściami wideo w wysokiej jakości. Dzięki szybkiemu Wi-Fi 6 ten projektor zapewnia płynne oglądanie filmów online i granie w gry przy współpracy z routerem Wi-Fi 6. Co więcej, dzięki wbudowanemu Bluetooth 5.0, Wanbo T4 umożliwia wygodne i swobodne łączenie różnych urządzeń audio Bluetooth.

zdjęcie produktu
ikona

Zamknięty wewnętrzny obieg rozpraszania ciepła

Kurz zawsze stanowi problem dla projektora. Powoduje on powstawanie ciemnych plam na ekranie i zmniejsza odprowadzanie ciepła, zwłaszcza gdy kurz dostanie się do wnętrza projektora. Powyższych niedogodności można całkowicie uniknąć w przypadku Wanbo T4, ponieważ jest to technologia całkowicie zamkniętego wewnętrznego obiegu rozpraszania ciepła, co poprawia wrażenia użytkowników i znacznie wydłuża żywotność.

zdjęcie produktu
Opis
Model T4
Wymiary 127 x 150 x 185 mm
Kolor Biały
Waga 1,2 kg
Ostrość Automatyczna
Kontrast 2000:1
Technologia projekcji LCD
Technologia źródła światła LED
Rozdzielczość natywna 1920 x 1080 px
Proporcje obrazu 16:9, 4:3
Jasność 450 ANSI lumenów
Korekcja trapezowa Automatyczna
Wielkość obrazu od 60 do 130 cali
Procesor MTK 9269
Pamięć RAM 1GB DDR4
Pamięć wewnętrzna 16GB eMMC
System Android 9.0
Wi-Fi Dual Band WiFi 6
Bluetooth 5.0
Głośniki 2x 3W
Porty 1x HDMI, 1x USB, 1x 3.5mm jack
To Top