Projektor Wanbo X1 Pro Android, 720p, 350lm, 1x HDMI, 1x USB

W magazynie
566,00 zł lub 113 000 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Minimum dodatkowych elementów i przycisków, maksimum ergonomii - klasyczny design doskonale pasuje do różnych wnętrz i nadaje się do zastosowania w różnych typach pomieszczeń. Wbudowany system Android 9.0 pozwala na korzystanie z wielu aplikacji, np. Netflix, Amazon Video, YouTube, itd.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Projektor Wanbo X1 Pro Android, 720p, 350lm, 1x HDMI, 1x USB

ikona

Jasne i żywe obrazy

Nowy projektor X1 Pro od Wanbo. Model o rozdzielczości HD i jasności 350ANSI, przekątna projekcji od 40 do 130 cali. Minimum dodatkowych elementów i przycisków, maksimum ergonomii - klasyczny design doskonale pasuje do różnych wnętrz i nadaje się do zastosowania w różnych typach pomieszczeń. Wbudowany system Android 9.0 pozwala na korzystanie z wielu aplikacji, np. Netflix, Amazon Video, YouTube, itd. Projektor Wanbo X1 Pro wyposażony jest w laser z zaawansowanym silnikiem optycznym LCD, który zapewnia jasne i żywe, szczegółowe obrazy niezależnie od poziomu sztucznego światła w pomieszczeniu. Tekst jest czytelny, a obrazy i filmy zachowują wysokie nasycenie kolorów i kontrast, tworząc wciągające wrażenia. Projektor Wanbo X1 Pro zapewnia jasność 350 ANSI lumenów z kontrastem 2000:1, ważąc przy tym zaledwie 1,2 kg - co czyni go najbardziej kompaktowym i najlżejszym laserowym projektorem LCD na świecie. Optymalna jasność zapewnia najwyższej klasy obraz, nawet w świetle wewnętrznym, co sprawia, że projekcja jest jeszcze bardziej wciągająca.

zdjęcie produktu
ikona

Przekątna projekcji od 40 do 130 cali

Jego proporcje wynoszą 1,35:1, z 1,5 metra jego przekątna wynosi 40 cali, z 2,5 metra 80 cali, a przy większych odległościach można osiągnąć nawet 130 cali. Technologia obrazu rozproszonego rzutuje obraz nie bezpośrednio do oka, jak w przypadku konwencjonalnego wyświetlacza, ale na reflektor źródła światła. Funkcja Screen Adjustment w Wanbo X1 Pro pozwala na dostosowanie rozmiaru ekranu podczas projekcji pod niestandardowym kątem. Funkcja korekcji krzywizny ekranu eliminuje zniekształcenia typu barre i pincushion, aby wyświetlać bardziej naturalny obraz na powierzchniach niepłaskich.

zdjęcie produktu
ikona

Dwa głośniki 3W

Projektor posiada dwa głośniki, które zapewniają wysokiej jakości dźwięk przestrzenny, nawet w dużym pomieszczeniu. Dwa głośniki o mocy 3W każdy wyraźnie przenoszą głosy, jak również wysokie i niskie częstotliwości. Uniwersalny projektor Wanbo X1 Pro wyposażony jest w wydajny system chłodzenia oraz wszystkie niezbędne złącza do komfortowego oglądania filmów: HDMI, AV, USB oraz port audio 3,5mm. Laserowe źródło światła Wanbo X1 Pro ma wydłużoną żywotność do 20.000 godzin, co zmniejsza koszty konserwacji i serwisu oraz zużycie w porównaniu z jego lampowymi odpowiednikami. Dzięki temu możesz używać projektora przez długi czas bez konieczności myślenia o jego wymianie!

zdjęcie produktu
Opis
Producent Wanbo
Model X1 Pro
Format obrazu 1,35:1 (16:9)
Do użytku Wewnątrz pomieszczeń
Rozdzielczość projektora 1280 x 720
Waga 1236 g
Wymiary 220 mm x 185 mm x 80 mm
Jasność 350 ANSI
Złącza panelu przedniego/bocznego USB 2.0, HDMI 2.1, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm
Komunikacja Wi-Fi, obsługa strumieniowego przesyłania wideo z telefonów komórkowych
Typ lampy LED + Laser
Żywotność lampy 20.000 godzin
Odległość projekcji 1,5 - 2,5 m
Rozdzielczość obrazu 40 - 130 cali
Poziom hałasu: 38 dB
Wbudowane głośniki Tak
Głośniki 2 x 3W
System operacyjny Android 9.0
To Top