Projektor Wanbo X2 Max, Android 9.0, 1080p, 450 ANSI, WiFi 6, Bluetooth, 2x HDMI, 1x USB, biały

W magazynie
699,00 zł lub 139 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Wanbo X2 Max to prawdziwa rewolucja w dziedzinie technologii projekcji, łącząca doskonałą jakość obrazu w rozdzielczości Full HD 1080p z wyjątkową praktycznością i niezawodnością. Dzięki zaawansowanemu silnikowi optycznemu LCD, soczewce ze szkła o trzech warstwach, stabilizacji w trzech osiach i technologii korekcji trapezowej, urządzenie zapewnia niezwykle jasny i szczegółowy obraz w dowolnych warunkach.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Projektor Wanbo X2 Max, Android 9.0, 1080p, 450 ANSI, WiFi 6, Bluetooth, 2x HDMI, 1x USB, biały

ikona

Kolejny krok w dziedzinie kompaktowych projektorów

Wanbo X2 Max to prawdziwa rewolucja w dziedzinie technologii projekcji, łącząca doskonałą jakość obrazu w rozdzielczości Full HD 1080p z wyjątkową praktycznością i niezawodnością. Dzięki zaawansowanemu silnikowi optycznemu LCD, soczewce ze szkła o trzech warstwach, stabilizacji w trzech osiach i technologii korekcji trapezowej, urządzenie zapewnia niezwykle jasny i szczegółowy obraz w dowolnych warunkach. Jego kompaktowy design, szybkie połączenie Wi-Fi 6 oraz dostęp do popularnych aplikacji streamingowych, takich jak Netflix, YouTube, Prime Video czy Disney+ dostępnych z poziomu systemu Android 9.0, czynią je idealnym wyborem do każdego domu. Wanbo X2 Max to inwestycja w najwyższej jakości doświadczenie wizualne, które teraz jest w zasięgu ręki.

zdjęcie produktu
ikona

Wysoka Jakość Obrazu w Kompaktowej Formie

Nowy projektor Wanbo X2 Max to przełom w świecie projektorów, łączący wysoką jakość obrazu z niezwykłą kompaktowością. Z jasnością 450 ANSI lumenów i kontrastem 2000:1, X2 Max gwarantuje jasny i szczegółowy obraz o rozdzielczości Full HD, nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach. Jego przekątna projekcji waha się od 40 do 120 cali, pozwalając na elastyczne dostosowanie do różnych przestrzeni. Wanbo X2 Max charakteryzuje się minimalistycznym designem i maksymalną ergonomią, dzięki czemu idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Projektowany z myślą o różnorodnych zastosowaniach, oferuje szybką łączność Wi-Fi 6 oraz wbudowany system Android 9.0, umożliwiając dostęp do aplikacji takich jak Netflix, Amazon Video, YouTube, Disney+.

zdjęcie produktu
ikona

Wyraźny Obraz w Każdych Warunkach

Projektor wyposażony w zaawansowane źródło światła LED, zapewnia żywe i szczegółowe obrazy. Nowo zmodernizowana 3-warstwowa szklana soczewka optyczna wraz z pyłoszczelną konstrukcją i doskonałym odprowadzaniem ciepła gwarantuje wyższą przepuszczalność i klarowność obrazu. Silnik obrazu A1 wspomagany przez algorytmy sztucznej inteligencji inteligentnie optymalizuje szczegóły kolorów i rozdzielczość, prezentując wyraźniejszy obraz HD, mocniejsze kolory i kontrast na jasnych i zacienionych obszarach. Funkcja korekcji trapezowej w Wanbo X2 Max pozwala na dostosowanie rozmiaru ekranu podczas projekcji pod niestandardowym kątem. Funkcja korekcji krzywizny ekranu eliminuje zniekształcenia, aby wyświetlać bardziej naturalny obraz na powierzchniach niepłaskich.

zdjęcie produktu
ikona

Doskonała Jakość Dźwięku i Wydłużona Żywotność

Projektor posiada dwa głośniki pełnozakresowe 5W, zapewniające wysokiej jakości dźwięk przestrzenny z głębokim basem i klarownymi wysokimi tonami. Dzięki zwiększonej pyłoszczelności oraz nowoczesnemu źródłu światła o wydłużonej żywotności do 20.000 godzin, Wanbo X2 Max zmniejsza koszty konserwacji i serwisu. System chłodzenia i redukcja hałasu do 35dB/m zapewniają cichą i wydajną pracę. Wanbo X2 Max wyposażony jest we wszystkie niezbędne złącza do komfortowego oglądania filmów, w tym dwa złącza HDMI, złącze AV, USB oraz port audio 3,5mm, co czyni go idealnym wyborem dla każdego miłośnika kina domowego.

zdjęcie produktu
Opis
Producent Wanbo
Model X2 Max
Format obrazu 1,35:1 (16:9)
Do użytku Wewnątrz pomieszczeń
Rozdzielczość projektora 1920 x 1080
Waga 1236 g
Wymiary 225 x 177.6 x 94 mm
Jasność 450 ANSI
Złącza panelu przedniego/bocznego 1x USB 2.0, 2x HDMI 2.1, 1x gniazdo słuchawkowe 3,5 mm
Komunikacja Wi-Fi 6, obsługa strumieniowego przesyłania wideo z telefonów komórkowych, Bluetooth 5.0
Typ lampy LED
Żywotność lampy 20.000 godzin
Odległość projekcji 1.2 - 3.6 m
Rozdzielczość obrazu 40 - 120 cali
Poziom hałasu 35 dB
Wbudowane głośniki 2x 5W
System operacyjny Android 9.0
System korekcji trapezowej Tak
Autofocus Tak
To Top