Piła do gałęzi BLACK&DECKER 800W PS7525-QS

Czasowo niedostępne
Wydajna piła z silnikiem o mocy 800W i dużą prędkością łańcucha zapewniająca szybkie i efektywne cięcie. Duży zasięg: teleskopowy trzonek o długości do 2,7m umożliwiający łatwe cięcie nawet trudno dostępnych gałęzi.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Piła do gałęzi BLACK&DECKER 800W PS7525-QS

ikona

SZYBKIE I EFEKTYWNE CIĘCIE

Wydajna piła z silnikiem o mocy 800W i dużą prędkością łańcucha zapewniająca szybkie i efektywne cięcie. Duży zasięg: teleskopowy trzonek o długości do 2,7m umożliwiający łatwe cięcie nawet trudno dostępnych gałęzi. Wysoka wydajność cięcia — maksymalna średnica gałęzi: 22cm.

zdjęcie produktu
ikona

MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ

Obrotowa głowica — lepszy dostęp i łatwiejsze cięcie w trudno dostępnych miejscach. Łańcuch o niskim poziomie odrzutu zapewniający czyste, szybkie cięcia w mokrym i suchym drewnie. Hamulec łańcucha — odcina zasilanie w ciągu 0.15 sekundy od wystąpienia odrzutu. Automatyczne smarowanie łańcucha zapewnia stały dopływ oleju w celu ochrony łańcucha i maksymalizacji wydajności cięcia. W zestawie: - Futerał ochronny na łańcuch - Klucz zaciskowy - Pas na ramię

zdjęcie produktu
Opis
Producent Black+Decker
Antypoślizgowy uchwyt Tak
Waga produktu 3.8 Kg
Długość pręta 25 cm
Źródło zasilania Bezprzewodowe
To Top