Odkurzacz samochodowy BLACK&DECKER Pivot™ 12V PV1200AV-XJ

W magazynie
189,00 zł lub 37 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Technologia Cyclonic Action zapobiega zatykaniu się filtra i zapewnia długotrwałą, wysoką moc ssania. Otwierany na bok pojemnik na pył sprawia, że opróżnianie filtra jest dziecinnie proste, dzięki czemu ręce użytkownika zawsze są czyste.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Odkurzacz samochodowy BLACK&DECKER Pivot™ 12V PV1200AV-XJ

ikona

WYSOKA MOC SSANIA

Technologia Cyclonic Action zapobiega zatykaniu się filtra i zapewnia długotrwałą, wysoką moc ssania. Otwierany na bok pojemnik na pył sprawia, że opróżnianie filtra jest dziecinnie proste, dzięki czemu ręce użytkownika zawsze są czyste. Trzystopniowy system filtracji zapewniający lepszą wydajność i dłuższy czas pracy. Wbudowana, wyciągana końcówka szczelinowa do trudno dostępnych miejsc i narożników, np. do przestrzeni między fotelami samochodowymi. Wielopozycyjna, regulowana w zakresie 200° ssawka ma 10 wstępnie ustawionych pozycji zapewniających większą elastyczność zastosowań. Elastyczny wąż ssący do efektywnego czyszczenia w trudno dostępnych miejscach.

zdjęcie produktu
ikona

PRZEMYŚLANY DESIGN

Przechowywanie akcesoriów na urządzeniu lub w dołączonej siatce — zawsze i wszędzie gotowe do użycia. Rozkładana szczotka do tapicerki do czyszczenia deski rozdzielczej i foteli. W zestawie: - Adapter węża ssącego - Zintegrowana Końcówka szczelinowa - Siatka do przechowywania - Rozkładana szczotka do tapicerki - Wielopozycyjna ssawka - Elastyczny wąż ssący

zdjęcie produktu
Opis
Producent Black+Decker
Rozmiar otworu 5 mm
Waga produktu 4,66 Kg
Napięcie 12 V
Zbieranie pyłu Tak
Długość 5 m
To Top