Odkurzacz ręczny BLACK&DECKER Dustbuster® Pivot 18V Li-Ion PV1820L-QW

W magazynie
319,00 zł lub 63 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i

Wpisz kod BONUS10 i zyskaj 10 zł zniżki

 

Akumulatorowy, przenośny odkurzacz BLACK+DECKER Dustbuster Pivot o wydajności pozwalającej na odkurzanie każdej powierzchni w domu i mieszkaniu. Opatentowany moduł ssący można obracać w zakresie do 200 stopni, co ułatwia dostęp do wszystkich domowych zakamarków.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

ikona

OBROTOWY MODUŁ SSĄCY

Akumulatorowy, przenośny odkurzacz BLACK+DECKER Dustbuster Pivot o wydajności pozwalającej na odkurzanie każdej powierzchni w domu i mieszkaniu. Opatentowany moduł ssący można obracać w zakresie do 200 stopni, co ułatwia dostęp do wszystkich domowych zakamarków. Zintegrowana miękka szczotka idealnie nadaje się do delikatnych powierzchni, podczas gdy regulowana końcówka szczelinowa czyni odkurzanie poduszek kanapy czy siedzeń samochodowych łatwym i szybkim. Litowo-jonowy akumulator 18 V zapewnia wysokie osiągi, stabilne zasilanie podczas całego cyklu pracy, podczas gdy ładowarka Eco smart umożliwia naładowanie akumulatora w 4 godziny.

odkurzanie w domu
ikona

DO WYMAGAJĄCYCH ZADAŃ

Akumulator 18.0 V w technologii Li-Ion zapewnia optymalne parametry pracy - dużą siłę ssącą brak spadków mocy. Nowoczesny, elegancki wygląd pasujący do każdego wnętrza. Opatentowana technologia "silnika w filtrze" pozwala na bardzo kompaktową budowę odkurzacza, a obracająca się dysza pozwala na posprzątanie we wszystkich trudnodostępnych miejscach, gdzie inne odkurzacze nie mogą się dostać. Przezroczysty pojemnik na kurz łatwy do czyszczenia. Maksymalna wydajność czyszczenia. Narzędzie idealne także do wykonywania bardziej wymagających zadań. Funkcja odwirowywania Cyclonic Action oraz system potrójnej filtracji pozwalają na większą efektywność odkurzania i wydłużają żywotność odkurzacza. Boczne drzwiczki uwalniające zebrany brud pozwalają na brak kontaktu z brudem, trafia on bezpośrednio do kosza na śmieci. Akumulatorowe zasilanie zwiększa komfort użycia i wszechstronność. Niebieska dioda LED jako wskaźnik ładowania - 30 sekund przed rozładowaniem wskaźnik miga na niebiesko.

odkurzanie auta
Opis
Producent Black+Decker
Waga produktu 5.5 Kg
Źródło zasilania Bezprzewodowy
To Top