Radioodtwarzacz Blaupunkt PP30BT Jobsite przenośne, Bluetooth, akumulator

W magazynie
369,00 zł lub 73 600 pkt
35,18 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Radioodtwarzacz Blaupunkt PP30BT Jobsite czarno-niebieski

ikona

Długi czas pracy na akumulatorze od 7 do 10h

Muzyka umila nam każdy dzień, chwilę, jest obecna w naszych domach i w naszych firmach. Niezastąpione okazuje się także w warsztacie, w trakcie remontu lub budowy, wypełniając przestrzeń przyjemnymi dźwiękami lub informując o wiadomościach z kraju i świata. Przenośny radioodtwarzacz Blaupunkt PP30BT Jobsite, posiadający poza zasilaniem sieciowym wbudowany akumulator 7,4 V (2200 mAh), sprawdza się w miejscach, w których brakuje możliwości stałego podpięcia pod sieć elektryczną. Długi czas pracy na akumulatorze od 7 do 10 h, wystarczy na cały dzień słuchania muzyki w trakcie pracy.

 

Radioodtwarzacz Blaupunkt PP30BT Jobsite od frontu postawiony na stole na tle budowy
ikona

Funkcja Bluetooth oraz radio FM z możliwością zaprogramowania 20 stacji radiowych

Radioodtwarzacz Blaupunkt PP30BT Jobsite został wyposażony w moduł Bluetooth, który umożliwia odtwarzanie muzyki z urządzeń przenośnych wyposażonych w tę funkcję. Dzięki temu możliwe jest odtwarzanie ulubionych utworów zapisanych w pamięci urządzenia lub korzystanie z dostępnych serwisów streamingowych. Gdy używamy radioodtwarzacza w miejscach, gdzie zasięg odbioru sygnału FM jest ograniczony, dzięki funkcji Bluetooth możemy korzystać z radia internetowego lub aplikacji mobilnych naszych ulubionych stacji radiowych, przesyłając sygnał audio z naszego telefonu do niniejszego urządzenia. Radioodtwarzacz posiada wejście AUX umożliwiające podłączenie zewnętrznego źródła dźwięku, także radio FM z możliwością zaprogramowania 20 stacji radiowych. Zainstalowana elastyczna antena prętowa zapewnia wysoką czułość i dobrą jakość odbioru ulubionej rozgłośni, zaś dzięki swojej sprężystej konstrukcji jest ona odporna na złamania lub inne uszkodzenia mechaniczne.

 

Radioodtwarzacz Blaupunkt PP30BT Jobsite po skosie na blacie w garażu
ikona

Wyświetlacz LCD z podświetleniem

Czytelny wyświetlacz LCD z podświetleniem poinformuje nas, którą funkcję urządzenia uruchomiliśmy lub jaką częstotliwość radioodtwarzacza Blaupunkt PP30BT Jobsite wybraliśmy. Urządzenie jest solidne i wytrzymałe za sprawą specjalnej konstrukcji obudowy z dodatkowymi elementami gumowymi chroniącymi urządzenie przed uszkodzeniem podczas upadku. W połączeniu z lekką wagą urządzenia (2,37 kg), kompaktowymi wymiarami i jego prostą obsługą, czyni to model PP30BT Jobsite radioodtwarzaczem, który idealnie się sprawdzi w mało sprzyjających warunkach.

 

Radioodtwarzacz Blaupunkt PP30BT Jobsite przybliżony widok na front
Opis
Producent PR Blaupunkt
Maksymalna moc wyjściowa [W] 5 W
Bluetooth® Tak
Radio FM Tak
Spotify Nie
Podbicie basów Nie
Wejście USB Brak
Kolor Color Czarno-niebieski
Gwarancja 24 miesiące
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top