Raty

Inteligentny Odkurzacz Robot ROBOROCK Q8 MAX BLACK

W magazynie
1 669,00 zł lub 333 600 pkt
65,65 zł x 30 rat 0.6% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Inteligentny Odkurzacz Q8 MaxRoborock Q8 Max łączy w sobie szeroką gamę wydajnych technologii odkurzania sprawdzonych i przetestowanych w odkurzaczach Roborock. Q8 Max zapewnia bezkompromisową wydajność czyszczenia oraz niesamowitą łatwość użytkowania.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Inteligentny Odkurzacz Robot ROBOROCK Q8 MAX BLACK

ikona

Inteligentny Odkurzacz

Q8 MaxRoborock Q8 Max łączy w sobie szeroką gamę wydajnych technologii odkurzania sprawdzonych i przetestowanych w odkurzaczach Roborock. Q8 Max zapewnia bezkompromisową wydajność czyszczenia oraz niesamowitą łatwość użytkowania. Dołącz do rewolucji w sprzątaniu i doświadcz bezwysiłkowego odkurzania dzięki nowej szczotce DuoRoller. Odkurzacz zapewnia dużą dokładność dzięki imponującemu ssaniu 5 500 Pa i inteligentnej nawigacji z systemem unikania przeszkód Reactive Tech. Sprzątanie nigdy nie było łatwiejsze.

zdjęcie produktu
ikona

Moc ssania 5500 Pa

Dzięki maksymalnej mocy ssania 5500 Pa ten inteligentny odkurzacz może skutecznie pozbyć się brudu i zanieczyszczeń ukrytych w dywanach lub w szczelinach w podłodze. Jednocześnie podwójna gumowa szczotka DuoRoller o długiej żywotności dokładnie odkurza dywany, usuwając więcej brudu i zapobiegając plątaniu się włosów.

zdjęcie produktu
ikona

Podwójna moc czyszczenia

Roborock Q8 Max jednocześnie odkurza i mopuje podłogi, aby zebrać drobny brud i kurz, który można pominąć stosując jedynie zwykłe odkurzanie. Wyposażony w elektroniczną pompę, Q8 Max oferuje 30 poziomów przepływu wody, dzięki czemu możesz precyzyjnie dostosować czyszczenie na mokro do rodzaju podłogi i swoich preferencji.

zdjęcie produktu
ikona

Długi czas pracy na baterii

Dzięki dużej baterii litowo-jonowej 5200 mAh robot odkurzający Q8 Max może pracować do 4 godzin na jednym ładowaniu. Jednocześnie maksymalna powierzchnia, jaką może posprzątać na jednym ładowaniu, to około 300 metrów kwadratowych, co jest więcej niż wystarczające dla większości domów.

zdjęcie produktu
ikona

Precyzja

System PreciSense LiDAR firmy Roborock jest mózgiem niezwykłej zdolności tego robota do znalezienia najbardziej efektywnego sposobu sprzątania Twojego domu. Tworzone przez niego mapy zawierają zestaw funkcji kontrolowanych w aplikacji Roborock. W aplikacji Roborock możesz tworzyć własne harmonogramy sprzątania z zaawansowanym harmonogramem uwzględniającym rytm Twojego domu. Wybierz porę dnia, siłę ssania i żądane pomieszczenia, a proces automatycznie się powtórzy.

zdjęcie produktu
ikona

Sterowanie głosowe

Przejmij kontrolę nad swoim robotem, rozpocznij sprzątanie, wysyłaj go do określonych pomieszczeń i nie tylko, używając tylko mocy swojego głosu. Roborock Q8 Max obsługuje najpopularniejszych asystentów wirtualnych, w tym Amazon Alexa, Google Home i Apple Siri. ArrayRoborock Q8 Max może bezpiecznie poruszać się po całym domu dzięki Sensient Sensor Array, która obejmuje zestaw czujników, w tym czujniki klifowe, akcelerometry, zderzaki i inne. Dzięki temu odkurzacz nie stoczy się po schodach, nie wpadnie w pułapkę ani nie rozbije się o ściany.

zdjęcie produktu
Opis
Producent Roborock
Moc ssania 5500 Pa
30 x 0.6%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top