Robot planetarny Ariete Gourmet Pastamatic 7 1598/1 · ORLEN VITAY

Robot planetarny Ariete Gourmet Pastamatic 7 1598/1

W magazynie
699,00 zł lub 139 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Jeśli marzysz o mikserze, który ułatwi Ci przygotowanie ciasta, ubijanie jajek i zagniatanie ciasta, to nasz model jest idealny dla Ciebie. Dzięki płynnej regulacji prędkości i pracy pulsacyjnej będziesz mógł idealnie dopasować...
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Robot planetarny Ariete Gourmet Pastamatic 7 1598/1

ikona

TWÓJ IDEALNY POMOCNIK KUCHENNY

Jeśli marzysz o mikserze, który ułatwi Ci przygotowanie ciasta, ubijanie jajek i zagniatanie ciasta, to nasz model jest idealny dla Ciebie. Dzięki płynnej regulacji prędkości i pracy pulsacyjnej będziesz mógł idealnie dopasować prędkość do rodzaju produktów, które chcesz połączyć. Blender ze szklanym kielichem o pojemności 1,5 l pozwoli Ci na przygotowanie pysznych koktajli i smoothie, a szklany dzbanek umożliwi Ci obserwowanie konsystencji miksowanych produktów.

Robot planetarny Ariete Gourmet Pastamatic 7 1598/1
ikona

WŁOSKIE WZORNICTWO W NOWOCZESNYM WYDANIU

Nasz mikser planetarny z blenderem to połączenie włoskiego wzornictwa z nowoczesną technologią. Metalowa konstrukcja i metalowa misa o pojemności 7 l sprawiają, że nasz produkt jest wytrzymały i elegancki jednocześnie.

Robot planetarny Ariete Gourmet Pastamatic 7 1598/1
Opis
PRODUCENT Ariete
MOC MAKSYMALNA 2100 W
PRĘDKOŚĆ Płynna regulacja prędkości w zakresie 47-240 obrotów na minutę + praca pulsacyjna
WYMIARY 39,5 x 23,5 x 33 (z kielichem 57,5) cm
DODATKOWE INFORMACJE Końcówki do mieszania, ubijania i hak do zagniatania, metalowa misa o pojemności 7 l, blender ze szklanym kielichem o pojemności 1,5 l
To Top