Robot sprzątający iRobot Roomba 694 · ORLEN VITAY

Robot sprzątający iRobot Roomba 694

Czasowo niedostępne
Robot sprzątający iRobot Roomba 694 z Wi-Fi. Gruntowna czystość w każdym domu. Poznaj partnera, z którym utrzymasz większą czystość w domu: robota sprzątającego iRobot Roomba 694 z Wi-Fi. Wyposażony w zestaw inteligentnych czujników i wydajny, 3-stopniowy system sprzątania, robot gruntownie odkurzający Roomba 694 zajmie się codziennym kurzem i brudem.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Robot sprzątający iRobot Roomba 694 z Wi-Fi

ikona

Gruntowna czystość w każdym domu

Poznaj partnera, z którym utrzymasz większą czystość w domu: robota sprzątającego iRobot Roomba 694 z Wi-Fi. Wyposażony w zestaw inteligentnych czujników i wydajny, 3-stopniowy system sprzątania, robot gruntownie odkurzający Roomba 694 zajmie się codziennym kurzem i brudem. Doskonale poradzi sobie ze sprzątaniem każdego rodzaju powierzchni w Twoim domu - zarówno twardych podłóg, jak i miękkich dywanów.

 

Robot sprzątający iRobot Roomba 694 z Wi-Fi frontem i podstawowe funkcje
ikona

Robi wszystko, co powinien - bez Twojego nadzoru

Robot sprzątający iRobot Roomba 694 z Wi-Fi poznaje Twoje nawyki i na ich podstawie tworzy personalizowane harmonogramy sprzątania. Sugeruje także dodatkowe odkurzanie w okresie pylenia roślin lub linienia zwierząt domowych. Twoje marzenie o czystym domu może w końcu się spełnić! Robot Roomba 694 wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania, zaawansowane czujniki oraz technologię Dirt Detect, aby Twoje podłogi zawsze lśniły czystością. 3-stopniowy system sprzątania - wirująca szczotka boczna wymiata zabrudzenia wzdłuż ścian i krawędzi, szczotki umiejscowione pod robotem współdziałając jak szczotka i szufelka zbierają kurz, który jest zasysany do pojemnika. Ruchoma głowica czyszcząca pozwala iRobotowi Roomba na automatyczne dostosowanie się do warunków otoczenia. Nie ma dla niej znaczenia czy odkurza dywan, śliski parkiet, kafelki z fugami czy gładkie linoleum.

 

Robot sprzątający iRobot Roomba 694 z Wi-Fi sprzątanie duwanu
ikona

Moc, precyzja i wydajność

Aby skutecznie wyręczyć Cię w sprzątaniu, robot sprzątający iRobot Roomba 694 z Wi-Fi wykorzystuje wydajny, 3-stopniowy system sprzątania, który obejmuje dużą moc ssącą, szczotkę boczną do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach oraz 2 szczotki główne. Dzięki ruchomej głowicy czyszczącej robot dostosuje się do wszystkich rodzajów powierzchni, a szczotka boczna sprawi, że poradzi sobie z narożnikami i krawędziami.

 

Robot sprzątający iRobot Roomba 694 z Wi-Fi funkcje
ikona

Elegancki design, pełna funkcjonalność

Robot sprzątający iRobot Roomba 694 z Wi-Fi stanie się obowiązkowym wyposażeniem Twojego domu. Symbolizując nowoczesność i dbałość gospodarza o porządek, przyciągnie wzrok odwiedzających. Firma iRobot zapewnia dostępność oryginalnych części i akcesoriów do swoich robotów. Dzięki możliwości wymiany cześci eksploatacyjnych, takich jak szczotki czy filtry, robot będzie gruntownie odkurzał Twoje podłogi przez długie lata.

 

Robot sprzątający iRobot Roomba 694 z Wi-Fi w stacji dokującej
Opis
Producent PR iRobot
Moc ssąca standardowa
Rodzaj robot sprzątający
Regulacja mocy Automatyczna
Zasięg pracy Bezprzewodowy
Czas pracy baterii 90 min.
Pojemność pojemnika na kurz 0,6 l
Sposób parkowania Stacja dokująca
Wirtualna ściana WŚ Tak
Wi-fi Tak
Pojemność zbiornika 0.6 l
Poziom hałasu 55 dB
Mopowanie Nie
Czas ładowania 180 min
Filtr AeroForce
Dominujący kolor Srebrno-czarny
Szerokość 33 cm
Wysokość 9,2 cm
Głębokość 33 cm
Waga 3,54 kg
Gwarancja 24 miesiące
To Top