Raty- 100,00 zł

Inteligentny odkurzacz ROIDMI EVA 3200 Pa, 5200 mAh, stacja dokująca ze zbiornikami

W magazynie
2 799,00 zł lub 559 600 pkt
110,1 zł x 30 rat 0.6% RRSO
Promocja obowiązuje w dniach: od 18.06.2024
Cena bezpośrednio przed obniżką: 2 899,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 899,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Czy marzysz o domu, w którym zawsze panuje czystość i porządek, bez konieczności poświęcania swojego czasu i energii na sprzątanie? Jeśli tak, to mamy dla ciebie idealne rozwiązanie - odkurzacz robot automatyczny Roidmi Eva!
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Inteligentny odkurzacz ROIDMI EVA 3200 Pa, 5200 mAh, stacja dokująca ze zbiornikami

ikona

Robot, który zrobi wszystko za ciebie

Czy marzysz o domu, w którym zawsze panuje czystość i porządek, bez konieczności poświęcania swojego czasu i energii na sprzątanie? Jeśli tak, to mamy dla ciebie idealne rozwiązanie - odkurzacz robot automatyczny Roidmi Eva! Jest to nowoczesny i inteligentny robot sprzątający, który potrafi odkurzać, zamiatać, mopować, myć i suszyć podłogi w jednym cyklu. Co więcej, samodzielnie wraca do bazy, gdzie automatycznie opróżnia zbiornik na kurz i czyści nakładki mopujące. Nie musisz się martwić o nic - Roidmi Eva zadba o wszystko za ciebie! Kluczowe cechy robota sprzątającego: - Samoczyszczenie i opróżnianie - Mopowanie i odkurzanie 2 w 1 - Mopowanie pod ciśnieniem 12N - Super ssanie 3200 Pa - Aplikacja mobilna obsługuje większość języków

zdjęcie produktu
ikona

Odkurzanie, zamiatanie, mopowanie

Roidmi Eva ma moc ssania 3200 Pa, co pozwala jej skutecznie usuwać kurz, resztki i brud z podłóg i trudno dostępnych miejsc. Dodatkowo, urządzenie wyposażone jest w 4-calowe mopy, które obracają się z szybkością 180 obrotów na minutę i mają nacisk 12 N, skutecznie usuwając nawet trudne do usunięcia plamy. Może ona czyścić różnorodne powierzchnie, takie jak drewniane podłogi, kafelki, dywany czy panele laminowane. Roidmi Eva nie ogranicza się tylko do mopowania - również myje i suszy podłogi. Używane przez EVA mopy mają szare włókna, które skutecznie radzą sobie z trudnymi plamami, a biała, delikatna tkanina dba o podłoże. Mopy te są antybakteryjne i nie tworzą pleśni. Co więcej, robot może samodzielnie wrócić do bazy, aby je przemyć. Istotny jest również przemyślany zbiornik na wodę, który oddziela czystą wodę od brudnej, zapewniając doskonałą czystość podłogi po czyszczeniu.

zdjęcie produktu
ikona

Automatyczne opróżnianie i czyszczenie

Roidmi Eva nie potrzebuje regularnej obsługi ani częstego opróżniania. Robot Roidmi EVA nie tylko ściera podłogi, ale też skutecznie zbiera takie zanieczyszczenia jak kurz, drobinki, sierść czy włosy. Dzięki 3-litrowemu workowi umiejscowionemu w stacji, można gromadzić brud nawet przez 60 dni, co eliminuje konieczność częstej wymiany worka. Formuła antybakteryjna sprawia, że worek eliminuje 99,9% bakterii, nie pozostawiając nieprzyjemnego zapachu. Wewnątrz robota znajduje się zbiornik na zanieczyszczenia o pojemności 220 ml.

zdjęcie produktu
ikona

Prosta obsługa i sterowanie

Roidmi Eva charakteryzuje się prostotą w użyciu i kierowaniu. Urządzenie ma intuicyjny wyświetlacz LED, który daje szybki i łatwy wgląd w działania robota. Świetlne sygnały informują o zapełnionym worku z kurzem, przepełnionym zbiorniku z brudną wodą czy braku czystej wody. Na wyświetlaczu z łatwością zobaczysz również poziom naładowania baterii. Robotem możesz sterować używając aplikacji na telefon lub komend głosowych poprzez Amazon Alexa czy Google Assistant. Dodatkowo Roidmi Eva ma zaawansowany system nawigacji z kamerą laserową, dzięki czemu może tworzyć plany pomieszczeń i omijać przeszkody. Roidmi Eva to robot sprzątający, który nieustannie się rozwija i poprawia. Dzięki funkcji automatycznych aktualizacji OTA (Over The Air), urządzenie otrzymuje regularnie nowe wersje oprogramowania, które wprowadzają usprawnienia, poprawki i nowe funkcje. Nie musisz się martwić o pobieranie i instalowanie aktualizacji - Roidmi Eva zrobi to sam, gdy będzie podłączony do bazy. W ten sposób, możesz być pewien, że Twój robot sprzątający zawsze działa na najwyższym poziomie i oferuje Ci najlepsze możliwości.

zdjęcie produktu
Opis
Moc znamionowa 48 W
Pojemność baterii 5200 mAh
Czas ładowania 4 godziny
Czas pracy 120 minut
Obszar mapy do czyszczenia 180m2
Wysokość pokonywania przeszkód 20/15 mm
Polecenia głosowe Alexa i Google
Waga 4,2 kg
Moc znamionowa 850 W
Pojemność zbiornika 4L
Waga 9,8 kg
Zawartość opakowania Stacja bazowa x1 / Robot x1 / Kabel zasilający x1 / Worek na kurz x4 / Filtr x1 / Mop x2
30 x 0.6%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top