ROWENTA PREMIUM CARE BRUSH ACTIV CF9540

Czasowo niedostępne
Suszarko-lokówka Rowenta Premium Care Brush Active CF9540. Zadbaj o włosy. Idealnie wysuszone i wystylizowane włosy, szybko i wygodnie. Obrotowa suszarko-lokówka Rowenta Premium Care Brush Active CF9540 perfekcyjnie suszy i stylizuje włosy zapewniając szybki i profesjonalny efekt. Podwójna pielęgnacja jonowa wytwarza ponad 40 razy więcej* jonów, pozwalając wyeliminować efekt puszenia się włosów i elektryzowania, a co za tym idzie łatwość układania.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Suszarko-lokówka Rowenta Premium Care Brush Active CF9540

ikona

Zadbaj o włosy

Idealnie wysuszone i wystylizowane włosy, szybko i wygodnie. Obrotowa suszarko-lokówka Rowenta Premium Care Brush Active CF9540 perfekcyjnie suszy i stylizuje włosy zapewniając szybki i profesjonalny efekt. Podwójna pielęgnacja jonowa wytwarza ponad 40 razy więcej* jonów, pozwalając wyeliminować efekt puszenia się włosów i elektryzowania, a co za tym idzie łatwość układania. Wysoka moc 1000W zapewni wydajność stylizacji, a dwustronny obrót wyjątkową wygodę. 3 stopniowa regulacja prędkości/temperatury, w tym nawiew chłodnego powietrza pozwolą dopasować urządzenie do rodzajów włosów.

 

Suszarko-lokówka Rowenta Premium Care Brush Active CF9540 - kręcenie włosów
ikona

Połysk i pielęgnacja

Naturalne materiały zastosowano w suszarko-lokówce Rowenta Premium Care Brush Active CF9540 pozwalają na uzyskanie efektu miękkich i błyszczących włosów. Ponadto specjalne osłonki zapewniają wygodne przechowywanie i przewożenie, a dodatkowo chronią szczotki przed uszkodzeniami. Wypróbuj już dziś.

 

Suszarko-lokówka Rowenta Premium Care Brush Active CF9540 - włosie szczoteczek
ikona

Łatwość użytkowania

Obrót szczotki w dwóch kierunkach (lewo/prawo) zapewnia łatwą stylizację i umożliwia układanie różnych fryzur. A dzięki mocy 1000W możliwe jest szybkie suszenie wraz z stylizacją, a 2 ustawienia pozwalają dostosować prędkość i temperaturę do kondycji włosów.

 

Suszarko-lokówka Rowenta Premium Care Brush Active CF9540 - przycisk
ikona

Podwójna jonizacja

Dwa jonizatory wytwarzają do 40 razy więcej jonów, ograniczając elektryzowanie i puszenie się włosów, a tym samim zapewniając ich gładkość i łatwe układanie się. W porównaniu z Rowenta Brush Activ CF9220. Dwie ceramiczne szczotki, o średnicy 50 mm do długich/grubych włosów oraz o średnicy 40 mm do o krótkich i średnio długich włosów, zapewniają idealną stylizację, a to wszystko za pomocą zestawu suszarko-lokówki Rowenta Premium Care Brush Active CF9540.

 

Suszarko-lokówka Rowenta Premium Care Brush Active CF9540 - 2 jonizatory
Opis
Producent Rowenta
Moc 1000 W
Regulacja prędkości 2 stopnie
Regulacja temperatury 2 stopnie
Nawiew chłodnego powietrza Tak
Jonizacja Tak
Ilość nasadek 2
Wymienne nasadki Tak
Kolor Biało-różowy
Wysokość 240 mm
Szerokość 340 mm
Głębokość 95 mm
Waga 1192 g
Gwarancja 24 miesięcy
To Top