Prostownica Rowenta Volumizer SF4655

Czasowo niedostępne
Prostownica Rowenta Volumizer SF4655 Prostownica do włosów o potrójnym działaniu dla fryzury pełnej życia i objętości Prostownica Rowenta Volumizer SF4655 to urządzenie, dzięki któremu nie tylko perfekcyjnie wyprostujesz włosy, ale też uzyskasz fryzurę pełną życia i wyjątkowej naturalnej objętości. Odkryj prostowanie włosów na nowo z pomocą prostownicy o potrójnym działaniu, która unosi włosy u
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Prostownica Rowenta Volumizer SF4655

ikona

Prostownica do włosów o potrójnym działaniu dla fryzury pełnej życia i objętości

Prostownica Rowenta Volumizer SF4655 to urządzenie, dzięki któremu nie tylko perfekcyjnie wyprostujesz włosy, ale też uzyskasz fryzurę pełną życia i wyjątkowej naturalnej objętości. Odkryj prostowanie włosów na nowo z pomocą prostownicy o potrójnym działaniu, która unosi włosy u nasady, modeluje je i zwiększa ich objętość dzięki wbudowanej szczotce z naturalnym włosiem. Powłoka z różowego kwarcu z funkcją jonizacji zapewnia włosom wyjątkowy połysk, a 8 ustawień temperatury pozwala Ci w pełni kontrolować pracę urządzenia dla bezproblemowej i szybkiej stylizacji.

 

Prostownica Rowenta Volumizer SF4655 w łazience
ikona

Szczotka z naturalnym włosiem, potrójne działanie

Zachwycające rezultaty za każdym razem dzięki wbudowanej szczotce z naturalnym włosiem, która zwiększa naturalną objętość włosów. Dzięki temu Twoja fryzura jest pełna życia i charakteru. Ponadto prostownica Rowenta Volumizer SF4655 o potrójnym działaniu: podnosi włosy u nasady, modeluje je i sprawia, że włosy mają o 28% więcej objętości*.

*średnia wartość %, test w niezależnym laboratorium, w porównaniu do standardowej prostownicy, Francja 2021.

 

Prostownica Rowenta Volumizer SF4655 - wymiary
ikona

Powłoka kwarcowo-ceramiczna Quartz Rose Ceramic, 8 ustawień temperatury

Powłoka kwarcowo-ceramiczna w połączeniu z funkcją jonizacji, która zapobiega elektryzowaniu się włosów, sprawia, że są one wyjątkowo gładkie i lśniące. Precyzyjne dostosowywanie ustawień do swoich potrzeb dzięki możliwości regulacji temperatury od 140°C do 210°C oraz Funkcji Boost przy 210°C - dla intensywnego prostowania. Optymalna temperatura 170°C pozwala skutecznie prostować włosy w niskiej temperaturze, zachowując ich odporność i zdrowy wygląd. Możesz zaufać prostownicy Rowenta Volumizer SF4655!

 

Prostownica Rowenta Volumizer SF4655 - kobiera prostująca włosy
ikona

Zaawansowane rozwiązania

Odkryj szereg zaawansowanych rozwiązań dla maksymalnie komfortowego prostowania włosów za pomocą prostownicy Rowenta Volumizer SF4655: intuicyjny panel sterowania z ekranem LCD, krótki czas nagrzewania (30 sekund) i system blokady dla bezpiecznego przechowywania. System ruchomych płytek pozwala dostosować nacisk do grubości pasma włosów, aby uzyskać najlepsze efekty prostowania za jednym pociągnięciem.

 

Prostownica Rowenta Volumizer SF4655 na szarym tle
Opis
Producent Rowenta
Moc 39 W
Regulacja temperatury Tak
Jonizacja Tak
Rodzaj Prostownica
Kolor Biało-różowy
Zakres temperatur pracy od 140°C do 210°C
Wskaźnik gotowości pracy nie
Pokrycie płytek Ceramiczne
Obrotowy przewód Nie
Wysokość WS 105 mm
Szerokość SZ 65 mm
Długość DŁ 335 mm
Waga WG 630 g
Gwarancja 24 miesiące
Dodatkowe informacje DI Uchwyt do zawieszenia
To Top