Cylinder SodaStream Różowy

W magazynie
119,00 zł lub 23 600 pkt
11,35 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Różowy cylinder SodaStream pasuje do saturatorów z różową dźwignią. Pozwala on na szybkie stworzenie świeżego, bąbelkowego napoju o wybranym poziomie nagazowania w Twoim domu. Zacznij być EKO już dzisiaj i wyeliminuj nawet 1769 butelek plastikowych z SodaStream.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Cylinder SodaStream Różowy CO2

ikona

EKO – to prostsze niż myślisz! Aż 60l gazowanego orzeźwienia

Jeśli lubisz wodę niegazowaną, bycie eko jest dziecinnie proste. Nalewasz wodę z kranu i gotowe. Co natomiast jeśli masz ochotę na wodę gazowaną? Dzięki różowemu cylindrowi SodaStream z gazem CO2 Quick Connect i saturatorom SodaStream możesz być eko również wtedy, gdy pijesz wodę gazowaną. Świeże bąbelki nie potrzebują jednorazowej butelki.

1 różowy nabój z gazem CQC SodaStream umożliwia przygotowanie do 60 l wody gazowanej, pomagając Ci wyeliminować aż do 50 jednorazowych butelek.

 

Cylinder SodaStream Różowy widok na cylinder od frontu
ikona

Jeszcze prostszy montaż cylindra

Nasza zgłoszona do opatentowania technologia Quick Connect sprawia, że montaż różowego cylindra jest banalnie prosty. Włóż cylinder SodaStream Różowy, zaczynając od dołu bazy, opuść dźwignię i gotowe! Technologia Quick Connect to wygoda, prostota i bezpieczeństwo. Dbamy o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo - potrójna kontrola jakości. 1. Każdy cylinder SodaStream zwrócony do punktu wymiany podlega specjalistycznemu procesowi czyszczenia jak i dokładnej weryfikacji pod kątem nieszczelności i ewentualnych uszkodzeń. 2. Następnie zostaje napełniony najwyższej jakości gazem spożywczym CO2. 3. Na koniec, cylinder z gazem SodaStream zostaje uszczelniony specjalnymi osłonami bezpieczeństwa. Bąbelkuj bez obaw i dbaj o prawidłowe nawodnienie organizmu.

Montaż różowego cylindra z gazem w 3 prostych krokach: 1. Ustaw ekspres SodaStream na stabilnej, płaskiej powierzchni w pozycji pionowej i zdejmij jego tylną obudowę. 2. Umieść cylinder z gazem w miejsce montażu, zaczynając od dołu. Następnie opuść różową dźwignię Quick Connect. 3. Załóż tylną obudowę ekspresu, aż usłyszysz kliknięcie. Gotowe! Teraz możesz bąbelkować.

 

Cylinder SodaStream Różowy montaż cylindra przedstawiony w trzech krokach na grafice
ikona

Dobierz ilość bąbelków do swojego gustu!

Jesteś jedynym fanem mocno gazowanej wody w rodzinie? Dzięki SodaStream i różowemu cylindorwi SodaStream nie ma najmniejszego problemu! Od dzisiaj cała Twoja rodzina może gazować w zależności od upodobań. 1-2 naciśnięcia – woda lekko gazowana, 3-4 naciśnięcia – woda średnio gazowana, 5 naciśnięć – woda mocno gazowana.

 

Cylinder SodaStream Różowy widok na ekspres SodaStream od prawej strony podczas bąbelkowania wody
ikona

Dołącz do naszej bąbelkowej rewolucji. Rewolucja zaczyna się w Twojej kuchni!

Różowy cylinder SodaStream pasuje do saturatorów z różową dźwignią. Pozwala on na szybkie stworzenie świeżego, bąbelkowego napoju o wybranym poziomie nagazowania w Twoim domu. Zacznij być EKO już dzisiaj i wyeliminuj nawet 1769 butelek plastikowych z SodaStream.* Zostań Streamerem i przyczyń się do eliminacji do 78 miliardów plastikowych butelek jednorazowego użytku do 2025 roku. Zacznij bąbelkować już dziś!

*liczba butelek jaką średnio zużywa 1 gospodarstwo domowe przez 4 lata

 

Cylinder SodaStream Różowy widok na mężczyznę wyjmującego z torby na zakupy cylinder
Opis
Producent PR SodaStream
Rodzaj produktu RP Cylinder z gazem
Dodatkowe informacje DI Umożliwia przygotowanie do 60 l wody gazowanej
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top