Smartwatch Samsung Galaxy Watch5 R905 40mm LTE czarny

Czasowo niedostępne
Smartwatch Samsung Galaxy Watch5 R905 SM-R905FZAAEUE 40mm LTE Czarny. W Twoim stylu Nowy smartwatch Samsung Galaxy Watch5 R905 SM-R905FZAAEUE łączy nowoczesne rozwiązania z klasycznym designem okrągłej tarczy Galaxy.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Smartwatch Samsung Galaxy Watch5 R905 SM-R905FZAAEUE 40mm LTE Czarny

ikona

W Twoim stylu

Nowy smartwatch Samsung Galaxy Watch5 R905 SM-R905FZAAEUE łączy nowoczesne rozwiązania z klasycznym designem okrągłej tarczy Galaxy. Szerokie możliwości personalizacji sprawią, że będzie wyglądać równie dobrze podczas treningu, co podczas spotkania z przyjaciółmi. To doskonały wybór do każdej stylizacji.

 

Smartwatch Samsung Galaxy Watch5 R905 SM-R905FZAAEUE widok na cztery smartwatche pod skosem w lewo
ikona

Twój prywatny trener personalny

Korzystaj w pełni z możliwości smartwatcha Samsung Galaxy Watch5 R905 SM-R905FZAAEUE. Śledź swoją aktywność i realizuj kolejne cele, dzięki zaawansowanym systemom monitorowania Twoich wyników. Wyznaczaj kolejne kroki na swojej drodze do zdrowia w oparciu o gromadzone dane i analizuj osiągnięcia, korzystając z aplikacji Samsung Health*.

Zaawansowane monitorowanie aktywności. Teraz możesz łatwiej osiągnąć pożądane rezultaty i poprawić swoje osiągnięcia. Monitoruj swoją aktywność fizyczną i osiągaj kolejne etapy, stale dbając o kondycję, sylwetkę i dobre samopoczucie*.

Twój własny trener personalny. Określ swoje cele fitness w oparciu o analizę składu ciała. Podążaj drogą ku wymarzonej sylwetce dzięki ćwiczeniom dopasowanym do potrzeb Twojego organizmu*.

Śledzenie regeneracji i pomiar pułapu tlenowego. Sprawdzaj, ile wody wypociłeś w trakcie ćwiczeń i monitoruj spadek tętna po zakończonym treningu. Dbaj o organizm dzięki precyzyjnym wskazaniom Galaxy Watch5*. Dodatkowo, Galaxy Watch5 monitoruje pułap tlenowy (VO2Max), pozwalając określić wydolność organizmu.

*Wymaga smartfona Galaxy z systemem operacyjnym Android 7.0 lub nowszym oraz urządzenia Galaxy Watch5 do sparowania. Dostępne funkcje i aplikacje mogą się różnić w zależności do regionu, połączonego urządzenia, systemu operacyjnego lub operatora. Funkcja jest przeznaczona wyłącznie do ogólnych celów w zakresie fitnessu i dobrostanu. Nie jest przeznaczona do użycia w celach wykrywania, diagnozowania ani leczenia jakichkolwiek schorzeń bądź chorób. Pomiar dokonywany jest wyłącznie dla celów referencyjnych użytkownika. Po poradę prosimy zgłosić się do specjalisty w dziedzinie medycyny.

 

Smartwatch Samsung Galaxy Watch5 R905 SM-R905FZAAEUE widok na biegnącego mężczyznę ze smartwatchem na nadgarstku
ikona

Twój organizm pod kontrolą

Dbaj o zdrowie ze smartwatchem Samsung Galaxy Watch5 R905 SM-R905FZAAEUE. Na bieżąco monitoruj parametry swojego organizmu, takie jak pracę serca i analizuj pomiary w aplikacji, by wychwycić niepokojące nieprawidłowości. Precyzyjne sensory, o dokładności większej niż dotychczas, dają Ci szczegółową wiedzę na temat Twojego zdrowia*.

*Funkcje dostępne w aplikacji Samsung Health Monitor, do pobrania z Galaxy Store. Nie należy podejmować decyzji zdrowotnych wyłącznie na podstawie wyników badań dostarczonych przez aplikację Samsung Health Monitor. Samsung Health Monitor to oprogramowanie będące wyrobem medycznym. Przed użyciem należy zapoznać się z „Instrukcją Używania” oraz „Ostrzeżeniami” dotyczącymi wyrobu medycznego Samsung Health Monitor. Nagranie EKG lub aplikacja Samsung Health Monitor nie są przeznaczone do wykrywania ataku serca. Nie są przeznaczone do zastępowania tradycyjnych metod diagnozowania lub leczenia. Nie należy dokonywać pomiarów, gdy Galaxy Watch znajduje się w pobliżu oddziaływania silnych pól elektromagnetycznych. Wymaga smartfona Galaxy z Android 7.0 lub nowszym, a w odniesieniu do funkcji pomiaru ciśnienia – również tradycyjny ciśnieniomierz do kalibracji. Szczegóły na shm.samsung.pl.

 

Smartwatch Samsung Galaxy Watch5 R905 SM-R905FZAAEUE widok na sensor na spodzie smartwatcha
ikona

Monitoring składu ciała. Sensor EKG. Kontrola ciśnienia i saturacji

Dzięki technologii impedancji bioelektrycznej (BIA) poznasz skład swojego organizmu i precyzyjnie określisz parametry składu ciała. Dzięki smartwatchowi Samsung Galaxy Watch5 R905 SM-R905FZAAEUE na bieżąco możesz obserwować wzrost masy mięśniowej, zmniejszenie się tkanki tłuszczowej oraz poziom nawodnienia, by dokładnie określić kolejne kroki na drodze do zdrowego organizmu i wymarzonej sylwetki*. Monitoruj stan swojego serca. Czujnik EKG przeniesie pobrane dane na Twój telefon, gdzie wygodnie je przeanalizujesz. Szybko wychwycisz wszelkie nieprawidłowości i będziesz mógł przekazać lekarzowi kluczowe informacje w odpowiednim czasie*. Sprawdzaj parametry życiowe, korzystając z optycznego sensora przepływu krwi. Miej pod kontrolą poziom jej natlenienia oraz ciśnienie i tętno. Dzięki temu lepiej dostosujesz trening do możliwości swojego organizmu, a także na wczesnym etapie wyłapiesz niepokojące sygnały i zdążysz zareagować, chroniąc swoje zdrowie*.

*Funkcje dostępne w aplikacji Samsung Health Monitor, do pobrania z Galaxy Store. Nie należy podejmować decyzji zdrowotnych wyłącznie na podstawie wyników badań dostarczonych przez aplikację Samsung Health Monitor. Samsung Health Monitor to oprogramowanie będące wyrobem medycznym. Przed użyciem należy zapoznać się z „Instrukcją Używania” oraz „Ostrzeżeniami” dotyczącymi wyrobu medycznego Samsung Health Monitor. Nagranie EKG lub aplikacja Samsung Health Monitor nie są przeznaczone do wykrywania ataku serca. Nie są przeznaczone do zastępowania tradycyjnych metod diagnozowania lub leczenia. Nie należy dokonywać pomiarów, gdy Galaxy Watch znajduje się w pobliżu oddziaływania silnych pól elektromagnetycznych. Wymaga smartfona Galaxy z Android 7.0 lub nowszym, a w odniesieniu do funkcji pomiaru ciśnienia – również tradycyjny ciśnieniomierz do kalibracji. Szczegóły na shm.samsung.pl.

 

Smartwatch Samsung Galaxy Watch5 R905 SM-R905FZAAEUE widok na smartwatch od boku oraz od przodu z widocznym na ekranie włączonym monitorem składu ciała
ikona

Popraw jakość wypoczynku

Smartwatch Samsung Galaxy Watch5 R905 SM-R905FZAAEUE wyposażono w innowacyjne technologie, pozwalające jeszcze dokładniej mierzyć przebieg snu, monitorować chrapanie i wspierać Cię w drodze ku efektywniejszemu, zdrowszemu wypoczynkowi. Rozpocznij spersonalizowany program treningu snu, trwający 4-5 tygodni, by poprawić jakość wypoczynku. Zdziwisz się, jak wiele zmieni się na lepsze, gdy zadbasz o swój sen!

Dowiedz się, jak efektywny jest Twój wypoczynek i określ najlepszy czas snu dla siebie. Sprawdź, jak głęboko śpisz oraz czy chrapiesz w ciągu nocy. Ulepszony, bardziej przejrzysty interfejs ułatwi Ci zrozumienie przebiegu Twojego snu i sprawi, że wcielenie w życie zmian stanie się bardziej intuicyjne. Wystarczy, że na noc zostawisz Galaxy Watch5 na nadgarstku**. Program trwa od 4 do 5 tygodni. Obejmuje porady w formie artykułów związanych ze snem, zadania i sugestie zmian w Twoim sposobie wypoczywania, a także regularne raporty dotyczące snu i chrapania. Skorzystaj z programu, by efektywniej wypoczywać i mieć więcej energii w ciągu dnia. Program snu jest dopasowany do Twoich potrzeb i ma bardzo osobisty charakter. Dlatego w drodze do efektywniejszego wypoczynku będzie Ci towarzyszyć jedno z ośmiu zwierząt, odpowiadających różnym sposobom spania. To Twój osobisty przewodnik, z którym możesz się utożsamiać i jeszcze lepiej dowiedzieć się, jak dobrze wypoczywać.

*Funkcje zarządzania snem (cykle REM, głęboki sen i całkowity czas snu) na zegarku mogą być używane samodzielnie, ale w celu sprawdzenia wyniku snu zalecane jest sparowanie ze smartfonem. Wskazówki są dostępne tylko na sparowanym smartfonie.
**Produkt przeznaczony wyłącznie na ogólne potrzeby związane z utrzymaniem dobrej kondycji i sprawności fizycznej. Produkt nie jest przeznaczony do wykrywania, diagnozy ani leczenia żadnych problemów medycznych ani chorób. Pomiary są wykonywane tylko do Twojej wiadomości. Skonsultuj się z lekarzem, aby uzyskać porady. Wymaga aplikacji Samsung Health w wersji 6.21 lub późniejszej.

 

Smartwatch Samsung Galaxy Watch5 R905 SM-R905FZAAEUE widok na smartwatch od frontu z włączonym na ekranie programem treningu snu
ikona

Więcej możliwości dzięki aplikacjom Google

Korzystaj ze swoich ulubionych serwisów i aplikacji Google bezpośrednio na smartwatchu Samsung Galaxy Watch5 R905 SM-R905FZAAEUE. Płać zbliżeniowo z Google Pay, sprawdzaj trasy na Google Maps czy słuchaj muzyki z YouTube Music. Korzystaj także z setek aplikacji dostępnych w Sklepie Play*. Łatwo przenoś aplikacje ze swojego smartfona Galaxy lub instaluj je bezpośrednio na Galaxy Watch5. Teraz korzystanie z Twoich ulubionych aplikacji na zegarku jest jeszcze bardziej intuicyjne, dzięki odświeżonemu i poprawionemu w oparciu o dogłębne testy UX interfejsowi. Korzystaj z map i nawigacji bezpośrednio w zegarku Galaxy Watch5, łącząc się za pośrednictwem LTE**. Odnajdź drogę w nowym miejscu i wygodniej docieraj do celu, bez konieczności sięgania po telefon. Płać zbliżeniowo w 31 krajach za pośrednictwem NFC. Wystarczy, że przyłożysz nadgarstek z Galaxy Watch5 do terminala, a środki z Twojego konta GPay zostaną natychmiast przelane. Nie musisz nosić ze sobą portfela ani karty. Odtwarzaj ulubioną muzykę z YouTube Music podczas treningów czy spacerów - gdziekolwiek jesteś, bez konieczności posiadania przy sobie smartfonu**.

*Zgodny z systemem Android 7.0 lub nowszym, pamięć RAM 1,5 GB powyżej. Niezgodny, gdy telefon nie obsługuje usługi Google Mobile Service.
***Funkcjonalność dotyczy modelu z obsługą LTE. Niezbędne połączenie z siecią LTE.

 

Smartwatch Samsung Galaxy Watch5 R905 SM-R905FZAAEUE widok na smartwatch pod skosem w prawo
ikona

Wytrzymały i trwały

Tarczę zegarka chroni szkło szafirowe o wytrzymałości 24 GPa. W połączeniu z trwałą kopertą spełniającą wojskową normę wytrzymałości MIL-STD-810H i wodoodpornością do 5ATM* sprawia, że smartwatch Samsung Galaxy Watch5 R905 SM-R905FZAAEUE doskonale sprawdza się w trakcie aktywności fizycznej i jest jeszcze bardziej odporny. Komfort użytkowania zapewnia niewielka waga: 28,7 g.

*Certyfikacja przyznawana jest po pomyślnym przejściu testu polegającego na zanurzeniu w słodkiej wodzie na głębokość do 1,5 metra przez maks. 30 minut. Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku podczas nurkowania lub uprawiania sportów wodnych, w przypadku których występuje wysokie ciśnienie.

 

Smartwatch Samsung Galaxy Watch5 R905 SM-R905FZAAEUE widok na smartwatch pod skosem z widocznymi na tarczy kroplami wody
ikona

Jeszcze większa wydajność

Pojemność baterii jest większa niż w poprzednich modelach. W smartwatchu Samsung Galaxy Watch5 R905 SM-R905FZAAEUE wynosi aż 284 mAh. Dzięki temu zawsze możesz liczyć na dostęp do wszystkich funkcji zegarka. A gdy zabraknie Ci energii, szybkie bezprzewodowe ładowanie doładuje ją do 45% już w pół godziny.

*Rzeczywista żywotność baterii zależy od środowiska sieciowego, funkcji i aplikacji używanych, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby i razy ładowań, i wielu innych czynników. Czas pracy baterii opiera się na naszych własnych pomiarach laboratoryjnych i może się różnić w zależności od czynników, takich jak ustawienia urządzenia, wzorce użytkowania i warunki pracy.

 

Smartwatch Samsung Galaxy Watch5 R905 SM-R905FZAAEUE widok na smartwatch pod skosem w trakcie ładowania
ikona

Dopasowany do Ciebie

Nadaj zegarkowi osobisty charakter i dopasuj go do swoich preferencji. Pozwoli na to szeroki wybór wymiennych pasków, które dobierzesz do wybranej wersji kolorystycznej swojego nowego smartwatcha Samsung Galaxy Watch5 R905 SM-R905FZAAEUE. A dzięki szerokiej gamie dostępnych wirtualnych tarcz sprawisz, że Twój smartwatch będzie zawsze wyglądać tak, jak lubisz*.

*Dodatkowe wymienne paski nie są dołączone do zestawu i należy kupić je osobno. Dostępność pasków może się różnić.

 

Smartwatch Samsung Galaxy Watch5 R905 SM-R905FZAAEUE widok na siedem smartwatchy pod skosem z paskami w różnych kolorach
ikona

Bądź zawsze w kontakcie

Korzystając z wersji Galaxy Watch5 z łącznością LTE, zyskasz dostęp do swoich połączeń i wiadomości nawet wówczas, gdy nie masz pod ręką telefonu. Po zalogowaniu do konta Samsung będziesz mógł bez trudu odbierać rozmowy i smsy, a także korzystać ze sparowanych aplikacji bezpośrednio na tarczy zegarka. Ciesz się pełną swobodą działania. Słuchaj muzyki bezpośrednio ze swojego Galaxy Watch5, nawet gdy nie masz przy sobie telefonu. Dzięki LTE możesz korzystać z YouTube Music w każdej sytuacji. Pozostań w kontakcie. Pisz i dzwoń za pomocą smartwatcha Samsung Galaxy Watch5 R905 SM-R905FZAAEUE, bez konieczności korzystania z telefonu. Możesz też dzielić się swoimi sportowymi osiągnięciami ze znajomymi i wygodnie przesyłać dane dotyczące parametrów organizmu. Aplikacje są automatycznie udostępniane z Twojego smartfonu Galaxy na zegarek*. Nie musisz ich ponownie instalować, by korzystać w pełni z funkcjonalności Watch5.

*W przypadku aplikacji współpracujących z zegarkami.

 

Smartwatch Samsung Galaxy Watch5 R905 SM-R905FZAAEUE widok na kobietę i mężczyznę leżących na trawie z zegarkami na nadgarstkach
ikona

Jeszcze lepsza łączność

Urządzenia Galaxy łączą się ze sobą, dostarczając Ci niezwykłych wrażeń z użytkowania i ułatwiając Ci życie. Wygodnie steruj muzyką z poziomu smartwatcha Samsung Galaxy Watch5 R905 SM-R905FZAAEUE, korzystając z odświeżonego, bardziej intuicyjnego interfejsu. Gdy dzwoni telefon, nie musisz wyjmować go z kieszeni – odbierz połączenie bezpośrednio za pomocą Galaxy Watch5 lub za pomocą słuchawek Galaxy Buds2 Pro. A zdjęcia i filmy zrobisz jeszcze wygodniej, używając smartwatcha do kontrolowania aparatu. Później możesz je łatwo przesłać telewizor Samsung i podziwiać je na większym ekranie*.

*Usługi dostępne dla smartfonów i tabletów Galaxy z systemem operacyjnym Android 8 lub nowszym (inne urządzenia: iOS, inny telefon z systemem Android nie jest obsługiwany).

 

Smartwatch Samsung Galaxy Watch5 R905 SM-R905FZAAEUE widok na smartwach pod skosem
Opis
Producent PR Samsung
Przekątna ekranu 1.19"
Rozdzielczość 396x396 px
Rodzaj wyświetlacza AMOLED
Pamięć RAM 1,5 GB
Wbudowana pamięć 16 GB
Wejście karty pamięci Nie
System operacyjny Wear OS Powered by Samsung
Komunikacja Bluetooth
Pulsoksymetr Nie
Wodoszczelność 5ATM
Funkcje FU Czujnik EKG
Mikrofon Tak
Pojemność baterii 284 mAh
Transmisja danych Tak
Wbudowane czujniki Akcelerometr
Wysokość koperty WS 40,4 mm
Szerokość koperty SZ 39,3 mm
Grubość koperty GK 9,8 mm
Kolor Czarny
Waga WG 28,7 g
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe ID Procesor: Exynos W920 (Dualcore, 5nm), wytrzymałość ekranu: szkło szafirowe 24GPA / 8 Mohs
To Top