Scyzoryk Victorinox Hiker 1.4613

Czasowo niedostępne
Scyzoryk Victorinox Hiker 1.4613 Czerwony. Scyzoryk średniej wielkości ze śrubokrętem i piłą. Jeśli jesteś posiadaczem noża oficerskiego, wiedz, że trzymasz w dłoni przeszło 100 lat tradycji Victorinox. Scyzoryk Victorinox Hiker 1.4613 to kontynuacja legendy szwajcarskich noży oficerskich.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Scyzoryk Victorinox Hiker 1.4613 Czerwony

ikona

Scyzoryk średniej wielkości ze śrubokrętem i piłą

Jeśli jesteś posiadaczem noża oficerskiego, wiedz, że trzymasz w dłoni przeszło 100 lat tradycji Victorinox. Scyzoryk Victorinox Hiker 1.4613 to kontynuacja legendy szwajcarskich noży oficerskich. Jest to scyzoryk przeznaczony dla tych, którzy dopiero na łonie natury czują się jak w domu. Jego 13 funkcji to wszystko, czego potrzeba podczas wycieczek w teren. Wystarczy, że na wszelki wypadek wrzucisz go do plecaka, a będziesz mógł ze spokojem skupić się na podziwianiu pięknych widoków. Z nim będziesz zawsze gotowy na wszystko.

 

Scyzoryk Victorinox Hiker 1.4613 pod skosem w prawo
Opis
Producent PRD Victorinox
Rodzaj RDZ Scyzoryk
Przeznaczenie PRZ Do użytku w terenie
Wykonanie WKN ABS / Celidor
Zawartość zestawu ZZW Scyzoryk
Waga WG 77 g
Kolor KO Czerwony
Gwarancja GWR Dożywotnia
Dodatkowe informacje DDI Szwajcarski scyzoryk z 13 funkcjami: ostrze duże; ostrze małe; otwieracz do puszek; śrubokręt 3 mm; otwieracz do kapsli; śrubokręt 6 mm; przyrząd do zdejmowania izolacji; rozwiertak, szpikulec i szydło; duży śrubokręt gwiazdkowy Philips; piła do drewna; wykałaczka; pęseta; kółko do kluczy
To Top