Scyzoryk Victorinox Huntsman 1.3713.b1 · ORLEN VITAY
- 11%

Scyzoryk Victorinox Huntsman 1.3713.b1

W magazynie Wysyłamy w 24h
179,00 zł
159,00 zł lub 31 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Scyzoryk Victorinox Huntsman 1.3713.B1 Czerwony. Uniwersalny scyzoryk średniej wielkości. Hasło „szwajcarski nóż oficerski” większości kojarzy się z tradycyjnym scyzorykiem armii szwajcarskiej. Scyzoryk Victorinox Huntsman 1.3713.B1 stanowi kontynuację tej legendy.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Scyzoryk Victorinox Huntsman 1.3713.B1 Czerwony

ikona

Uniwersalny scyzoryk średniej wielkości

Hasło „szwajcarski nóż oficerski” większości kojarzy się z tradycyjnym scyzorykiem armii szwajcarskiej. Scyzoryk Victorinox Huntsman 1.3713.B1 stanowi kontynuację tej legendy. Dzięki wyposażeniu w nożyczki i piłę do drewna narzędzie ułatwi przedarcie się przez każdą przeszkodę. Gdy nadchodzi czas, by ruszyć w teren i zapuścić się poza utarte szlaki, Huntsman to sprzymierzeniec każdego wędrowca.

 

Scyzoryk Victorinox Huntsman 1.3713.B1 widok na scyzoryk pod skosem w prawo
Opis
Producent PRD Victorinox
Rodzaj RDZ Scyzoryk
Przeznaczenie PRZ Do użytku w terenie
Wykonanie WKN ABS / Celidor
Zawartość zestawu ZZW Scyzoryk
Waga WG 97 g
Kolor KO Czerwony
Gwarancja GWR Dożywotnia
Dodatkowe informacje DDI Narzędzia: ostrze duże; ostrze małe; otwieracz do puszek; śrubokręt 3 mm; otwieracz do kapsli; śrubokręt 6 mm; przyrząd do zdejmowania izolacji; rozwiertak, szpikulec i szydło; korkociąg; nożyczki; piła do drewna; hak wielofunkcyjny; wykałaczka; pęseta; kółko do kluczy
To Top