Scyzoryk Victorinox Huntsman Wood 1.3711.63B1

Czasowo niedostępne
Scyzoryk Victorinox Huntsman z drewna drzewa orzechowego. Scyzoryk średniej wielkości z rękojeścią z drewna drzewa orzechowego. Funkcjonalny i elegancki – szwajcarski scyzoryk Victorinox Huntsman z drewna drzewa orzechowego oferuje 13 podstawowych funkcji wbudowanych w zgrabne okładki wykonane z eleganckiego i solidnego drewna drzewa orzechowego.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Scyzoryk Victorinox Huntsman z drewna drzewa orzechowego

ikona

Scyzoryk średniej wielkości z rękojeścią z drewna drzewa orzechowego

Funkcjonalny i elegancki – szwajcarski scyzoryk Victorinox Huntsman z drewna drzewa orzechowego oferuje 13 podstawowych funkcji wbudowanych w zgrabne okładki wykonane z eleganckiego i solidnego drewna drzewa orzechowego. Dzięki naturalnemu układowi słojów każdy model tego noża jest jedyny w swoim rodzaju. Drewno nadaje scyzorykom rękodzielniczy urok i zapewnia przyjemną w dotyku teksturę. Estetyka idzie w parze z użytecznością – to szlachetne, lekkie narzędzie stworzone z myślą o codziennym użytkowaniu i różnorodnych przygodach, przyda się zarówno w kieszeni, jak i w skrzynce narzędziowej majsterkowicza.

 

Scyzoryk Victorinox Huntsman z drewna drzewa orzechowego frontem
Opis
Producent PRD Victorinox
Rodzaj RDZ Scyzoryk
Przeznaczenie PRZ Do użytku w terenie
Wykonanie WKN ABS / Celidor
Zawartość zestawu ZZW Korkociąg, Nożyczki, Małe ostrze, Wielofunkcyjny hak, Otwieracz do kapsli, Śrubokręt 6 mm, Przyrząd do zdejmowania izolacji, Duże ostrze, Piła do drewna, Kółko do kluczy, Otwieracz do puszek, Śrubokręt 3 mm, Rozwiertak, szpikulec i szydło
Waga WG 97 g
Kolor KO Brązowy
Gwarancja GWR Dożywotnia
Dodatkowe informacje DDI Otwierane jedną ręką ostrze: Nie
To Top