Sekator do kwiatów FISKARS Solid SP14

W magazynie
67,00 zł lub 13 200 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Sekator SP14 Solid jest idealnym narzędziem do cięcia kwiatów i drobnych gałązek o średnicy do 1,3 cm. Jest on dostosowany do użytku zarówno przez osoby prawo-, jak i leworęczne. Lekkie i wytrzymałe rączki Sekatora posiadają powłokę SoftGrip, która zwiększa komfort pracy i zapobiega ślizganiu się narzędzia z dłoni. Specjalny mechanizm otwierający umożliwia szybkie cięcie zarówno cienkich, jak i grubszych gałązek...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Sekator do kwiatów FISKARS Solid SP14

ikona

DO MNIEJSZYCH I WIĘKSZYCH ZADAŃ

Sekator SP14 Solid jest idealnym narzędziem do cięcia kwiatów i drobnych gałązek o średnicy do 1,3 cm. Jest on dostosowany do użytku zarówno przez osoby prawo-, jak i leworęczne. Lekkie i wytrzymałe rączki Sekatora posiadają powłokę SoftGrip, która zwiększa komfort pracy i zapobiega ślizganiu się narzędzia z dłoni. Specjalny mechanizm otwierający umożliwia szybkie cięcie zarówno cienkich, jak i grubszych gałązek.

Sekator do kwiatów FISKARS Solid SP14
ikona

NA DŁUGIE LATA

Sekator posiada również trzy specjalne otwory o różnych średnicach, które ułatwiają oczyszczanie łodyg z cierni lub kolców. Dodatkowo, zewnętrzna część górnego ostrza posiada przydatny przecinak do drutu, który przydaje się przy pracy z bukietami czy wiązankami. Nieprzywieralna powłoka na górnym ostrzu wspomaga gładkie i czyste cięcie, a mechanizm blokady zapewnia optymalne bezpieczeństwo podczas użytkowania. Poręczny i niewielki Sekator SP14 Solid jest trwałym i wysokiej jakości narzędziem, które może być używane zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. Dzięki swojej długiej żywotności, będzie służył przez wiele lat.

Sekator do kwiatów FISKARS Solid SP14
Opis
PRODUCENT Fiskars
KOLOR Czarno - pomarańczowy
PRZEZNACZENIE Do cięcia kwiatów i drobnych gałązek
ŚREDNICA CIĘCIA do 1,3 cm
To Top