Sekator nożycowy hook (L) FISKARS SingleStep L38

W magazynie
169,00 zł lub 33 600 pkt
16,11 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Jeśli szukasz skutecznego i poręcznego narzędzia do przycinania świeżych gałęzi, z pewnością zainteresują Cię dwuręczne sekatory nożycowe (L) L38 SingleStep™ marki Fiskars. Ostrza sekatora nożycowego (L) L38 SingleStep™ marki Fiskars są proste, co sprawia, że idealnie nadają się do...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Sekator nożycowy hook (L) FISKARS SingleStep L38

ikona

CZYSTE CIĘCIE BEZ USZKODZEŃ

Jeśli szukasz skutecznego i poręcznego narzędzia do przycinania świeżych gałęzi, z pewnością zainteresują Cię dwuręczne sekatory nożycowe (L) L38 SingleStep™ marki Fiskars. Ostrza sekatora nożycowego (L) L38 SingleStep™ marki Fiskars są proste, co sprawia, że idealnie nadają się do przycinania świeżych gałęzi. Zarówno ostrze, jak i przeciwostrze wnikają w drewno, zapewniając czyste cięcie i minimalizując powstałe uszkodzenia. Dzięki temu, że ostrza sekatora ocierają się o siebie jak nożyczki, możliwe jest cięcie bliżej łodygi.

Sekator nożycowy hook (L) FISKARS SingleStep L38
ikona

LEKKI, PORĘCZNY I WYTRZYMAŁY

Sekatory nożycowe Fiskars SingleStep™ są poręczne, lekkie i trwałe oraz doskonale nadają się do przycinania małych i średnich gałęzi. Dzięki inteligentnej konstrukcji i ulepszonej technologii, sekator (L) L38 SingleStep™ jest dostosowany dla osób prawo- i leworęcznych. Rękojeści dwuręcznego sekatora nożycowego (L) L38 SingleStep™ zostały wykonane z trwałego poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym, dzięki czemu narzędzie jest lekkie, a zarazem wytrzymałe. Mały ciężar sekatora umożliwia długotrwałą pracę bez zmęczenia i obciążania rąk. Ostrza sekatora z hartowanej stali zostały pokryte nieprzywieralną powłoką PTFE, która zapewnia czyste cięcie i minimalizuje tarcie. Dolne ostrze zostało zakrzywione dla optymalnego chwytu ciętej gałęzi. Sekator (L) L38 SingleStep™ marki Fiskars ma długość 82 cm, a jego waga wynosi 1,4 kg. Doskonała jakość użytych materiałów gwarantuje długie użytkowanie narzędzia. Jeśli więc szukasz wydajnego i poręcznego narzędzia do przycinania świeżych gałęzi, dwuręczny sekator nożycowy (L) L38 SingleStep™ marki Fiskars będzie idealnym wyborem.

Sekator nożycowy hook (L) FISKARS SingleStep L38
Opis
PRODUCENT Fiskars
KOLOR Czarno - pomarańczowy
PRZEZNACZENIE Do przycinania małych i średnich gałęzi
DŁUGOŚĆ 82 cm
WAGA 1,4 kg
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top