Sekator nożycowy hook (S) FISKARS SingleStep L28

W magazynie
137,00 zł lub 27 200 pkt
13,06 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Jeśli szukasz narzędzia do przycinania świeżych gałęzi, to dwuręczny sekator nożycowy (S) L28 SingleStep™ marki Fiskars będzie idealnym wyborem. Proste ostrza tego sekatora pozwalają na precyzyjne cięcie, minimalizując przy tym uszkodzenia drewna. Ostrza sekatora ocierają się o siebie, co zapewnia możliwość...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Sekator nożycowy hook (S) FISKARS SingleStep L28

ikona

INTELIGENTNA KONSTRUKCJA

Jeśli szukasz narzędzia do przycinania świeżych gałęzi, to dwuręczny sekator nożycowy (S) L28 SingleStep™ marki Fiskars będzie idealnym wyborem. Proste ostrza tego sekatora pozwalają na precyzyjne cięcie, minimalizując przy tym uszkodzenia drewna. Ostrza sekatora ocierają się o siebie, co zapewnia możliwość cięcia bliżej łodygi. Sekatory Fiskars SingleStep™ wyróżniają się inteligentną konstrukcją i ulepszoną technologią, dzięki czemu są poręczne, lekkie i trwałe. Sekator L38 SingleStep™ jest przeznaczony do przycinania świeżych gałęzi o średnicy do 3,5 cm i dostosowany dla osób prawo- i leworęcznych.

Sekator nożycowy hook (S) FISKARS SingleStep L28
ikona

HARTOWANA STAL

Rękojeści wykonane z trwałego poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym sprawiają, że narzędzie jest lekkie, a jednocześnie wytrzymałe. Ostrza sekatora zostały wykonane z hartowanej stali i pokryte nieprzywieralną powłoką PTFE, co gwarantuje czyste cięcie i minimalizuje tarcie. Dolne ostrze zostało zakrzywione dla optymalnego chwytu ciętej gałęzi. Długość sekatora wynosi 50 cm, a jego waga to tylko 1,05 kg, co pozwala na długotrwałą pracę bez zmęczenia i obciążania rąk. Doskonała jakość użytych materiałów gwarantuje długie użytkowanie narzędzia. Jeśli szukasz narzędzia, które pozwoli Ci na skuteczne i precyzyjne przycinanie gałęzi, to dwuręczny sekator nożycowy (S) L28 SingleStep™ marki Fiskars będzie doskonałym wyborem.

Sekator nożycowy hook (S) FISKARS SingleStep L28
Opis
PRODUCENT Fiskars
KOLOR Czarny
PRZEZNACZENIE Do ogrodu
DŁUGOŚĆ 50 cm
WAGA 1,05 kg
ŚREDNICA CIĘCIA do 3,5 cm
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top