- 12%

Sekator nożycowy FISKARS SingleStep P26

W magazynie
69,00 zł lub 13 600 pkt
Promocja obowiązuje w dniach: od 14.04.2024
Cena bezpośrednio przed obniżką: 79,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
P26 SingleStep™ to lekki i ergonomiczny sekator nożycowy marki Fiskars, idealny do przycinania świeżych gałązek o średnicy do 2,00 cm. Narzędzie to jest nie tylko wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne, ale także bardzo wygodne w użyciu na balkonie i w ogrodzie...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Sekator nożycowy FISKARS SingleStep P26

ikona

ODPORNY NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE

P26 SingleStep™ to lekki i ergonomiczny sekator nożycowy marki Fiskars, idealny do przycinania świeżych gałązek o średnicy do 2,00 cm. Narzędzie to jest nie tylko wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne, ale także bardzo wygodne w użyciu na balkonie i w ogrodzie.

Sekator nożycowy FISKARS SingleStep P26
ikona

DOPASOWANY DO KSZTAŁTU DŁONI

Sekator został wyposażony w wytrzymałe, lekko wyprofilowane rączki, które zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasować do kształtu dłoni, co zapewnia większy komfort pracy. Górne ostrze pokryte jest nieprzywierającą powłoką PTFE, dzięki czemu cięcie jest czyste i minimalizowane jest tarcie.

Sekator nożycowy FISKARS SingleStep P26
ikona

PRZEMYŚLANY DESIGN

Ostrza wykonane są z wysokiej jakości stali, co pozwala na długotrwałe użytkowanie bez potrzeby częstego ostrzenia. Sekator posiada także otwór do zamocowania zawieszki na nadgarstek oraz wygodną, przesuwaną blokadę, która pozwala na bezpieczne noszenie i przechowywanie. Warto zaznaczyć, że długość narzędzia wynosi 20,5 cm, a jego łatwość w ostrzeniu sprawia, że będziesz mógł korzystać z niego przez długi czas. Dlatego jeśli szukasz lekkiego, wygodnego i funkcjonalnego sekatora nożycowego, P26 SingleStep™ marki Fiskars będzie idealnym wyborem dla Ciebie.

Sekator nożycowy FISKARS SingleStep P26
Opis
PRODUCENT Fiskars
KOLOR Czarny
PRZEZNACZENIE Do ogrodu
ŚREDNICA CIĘCIA do 2 cm
DŁUGOŚĆ 20,5 cm
DODATKOWE INFORMACJE otwór do zamocowania zawieszki na nadgarstek, blokada otwierania
To Top