Sekator ogrodowy profesjonalny FISKARS P90 (Pro)

W magazynie
185,00 zł lub 36 800 pkt
17,64 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Profesjonalny sekator ogrodowy P90 marki Fiskars został zaprojektowany specjalnie do cięcia świeżych gałęzi i młodych pędów o średnicy do 2,6 cm. Stanowi idealne narzędzie dla doświadczonych ogrodników, którzy cenią sobie wysoką jakość produktów. Ostrze nożycowe pozwala na precyzyjne cięcie blisko łodygi, a ergonomiczne rączki z powłoką antypoślizgową zapewniają pewny i wygodny chwyt, szczególnie dla osób o średnich i dużych dłoniach...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Sekator ogrodowy profesjonalny FISKARS P90 (Pro)

ikona

PRECYZYJNY I ERGONOMICZNY

Profesjonalny sekator ogrodowy P90 marki Fiskars został zaprojektowany specjalnie do cięcia świeżych gałęzi i młodych pędów o średnicy do 2,6 cm. Stanowi idealne narzędzie dla doświadczonych ogrodników, którzy cenią sobie wysoką jakość produktów. Ostrze nożycowe pozwala na precyzyjne cięcie blisko łodygi, a ergonomiczne rączki z powłoką antypoślizgową zapewniają pewny i wygodny chwyt, szczególnie dla osób o średnich i dużych dłoniach.

Sekator ogrodowy profesjonalny FISKARS P90 (Pro)
ikona

WIELOZADANIOWY

Sekator posiada również specjalne wgłębienie na ostrzu, które umożliwia bezpieczne cięcie drutu bez ryzyka uszkodzenia narzędzia. Górne ostrze pokryte jest nieprzywieralną powłoką, co zapewnia gładkie i czyste cięcie, a możliwość regulacji docisku pozwala na zachowanie optymalnych ustawień. Dodatkowo, sektor P90 posiada blokadę zabezpieczającą ostrze przed przypadkowym otwarciem, co ułatwia jego przenoszenie i przechowywanie. Otwór w uchwycie pozwala na przymocowanie zawieszki do noszenia narzędzia na nadgarstku lub zawieszenia na haku. Produkt marki Fiskars to trwałe i wysokiej jakości narzędzie, które cechuje się długą żywotnością. Dodatkowo, sektor jest łatwy w ostrzeniu i wymianie ostrza, co sprawia, że jest to produkt idealny dla każdego profesjonalnego ogrodnika.

Sekator ogrodowy profesjonalny FISKARS P90 (Pro)
Opis
PRODUCENT Fiskars
KOLOR Czarny
PRZEZNACZENIE Do ogrodu
ŚREDNICA CIĘCIA do 2,6 cm
DODATKOWE INFORMACJE otwór do zamocowania zawieszki na nadgarstek, blokada przed przypadkowym otwarciem
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top