Słuchawki douszne stereo SBS Studio MIX 100C czarne TEEARTYCK

W magazynie
69,99 zł lub 13 797 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Słuchawki douszne stereo SBS ze złączem USB-C z kontrolerem o długości 120 cm. Dzięki możliwości podłaczenia słuchawek do telefonu komórkowego, tabletu czy laptopa z wejściem USB-C możesz cieszyć się muzyką w dowolnym miejscu.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Słuchawki douszne stereo SBS Studio MIX 100C czarne TEEARTYCK

ikona

NIE TYLKO DLA SMARTFONÓW

Studio Mix 100c to przewodowe słuchawki, idealne dla posiadaczy smartfonów z portem Type-C. Dzięki tym akcesoriom łatwo i szybko będziesz mógł słuchać muzyki i odbierać połączenia. Dzięki złączu Type-C słuchawki łatwo łączą się z ze smartfonami wyposażonymi w port Type-C, w których brakuje gniazda jack 3.5 mm.

ikona

UROK I STYL

Słuchawki zachwycają niezaprzeczalnym urokiem dzięki swojemu rafinowanemu metalicznemu designowi. Doskonała jakość dźwięku z pewnością zaimponuje nawet najbardziej wymagającym słuchaczom. Dzięki kontrolerowi z przyciskami wielofunkcyjnymi możesz uruchamiać lub pauzować muzykę, odbierać lub kończyć połączenia, zmieniać utwory i regulować głośność.

ikona

DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB

Dopasowanie i komfort są gwarantowane dzięki trzem paramom wkładek dousznych (rozmiary S, M i L), które znajdują się w zestawie. Kabel ma długość 1,2 metra, dzięki czemu możesz trzymać smartfona w kieszeni podczas noszenia słuchawek lub gdy podłączone urządzenie jest lekko oddalone.

ikona

CECHY

- Stereofoniczne - Złącze Type-C - Metaliczny design - Zintegrowany mikrofon - Kontroler z przyciskami wielofunkcyjnymi - Długość kabla: 1.2 metra - 3 pary wkładek dousznych z silikonu (rozmiary S, M i L)

Opis
Przeznaczenie połączenia Audio, muzyka I rozmowy telefoniczne
Złącze 1 USB-C
Długość kabla 120 cm
Częstotliwość 20 Hz-20kHz
Kolor czarny
To Top