Słuchawki JBL T110 BLU douszne TUNE niebieskie

W magazynie
49,00 zł lub 9 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Słuchawki dokanałowe JBL T110. Rockowy bas, gotowy do gry. Oto słuchawki dokanałowe JBL TUNE110 Są lekkie, wygodne i kompaktowe. Pod wytrzymałą obudową, para 9 mm głośników zapewnia potężny bas, odtwarzając tym samym dźwięk JBL Pure Bass, którego można doświadczyć na halach koncertowych, arenach i w studio nagraniowym na całym świecie.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Słuchawki dokanałowe JBL T110

ikona

Rockowy bas, gotowy do gry.

Oto słuchawki dokanałowe JBL TUNE110 Są lekkie, wygodne i kompaktowe. Pod wytrzymałą obudową, para 9 mm głośników zapewnia potężny bas, odtwarzając tym samym dźwięk JBL Pure Bass, którego można doświadczyć na halach koncertowych, arenach i w studio nagraniowym na całym świecie. Dodatkowo, jednoprzyciskowy pilot z płaskim, nieplączącym się przewodem pozwala na sterowanie odtwarzaniem muzyki, a także na prowadzenie rozmów dzięki wbudowanemu mikrofonowi. JBL TUNE110 – Twój idealny towarzysz do codziennej pracy, rozrywki w domu i podczas podróży.

 

JBL T110 front niebieski

Opis
Producent PR JBL
Rodzaj RZ Douszne przewodowe
Typ podłączenia Przewodowa
Typ słuchawek Douszne
Cechy funkcjonalne Mikrofon
Mikrofon Tak
Bluetooth Nie
Regulacja głośności Nie
Zasięg działania/długość przewodu 1.2 m
Złącze Mini Jack 3.5 mm
Kolor niebieski
Pasmo przenoszenia 20 Hz - 20000 Hz
Gwarancja 24 miesiące
To Top