Słuchawki JBL T110 WHT douszne TUNE białe · ORLEN VITAY

Słuchawki JBL T110 WHT douszne TUNE białe

Dostępne wkrótce
Oto słuchawki dokanałowe JBL T110 Są lekkie, wygodne i kompaktowe. Pod wytrzymałą obudową, para 9 mm głośników zapewnia potężny bas, odtwarzając tym samym dźwięk JBL Pure Bass, którego można doświadczyć na halach koncertowych, arenach i w studio nagraniowym na całym świecie.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 
 

Słuchawki dokanałowe JBL T110

ikona

Rockowy bas, gotowy do gry.

Oto słuchawki dokanałowe JBL T110 Są lekkie, wygodne i kompaktowe. Pod wytrzymałą obudową, para 9 mm głośników zapewnia potężny bas, odtwarzając tym samym dźwięk JBL Pure Bass, którego można doświadczyć na halach koncertowych, arenach i w studio nagraniowym na całym świecie. Dodatkowo, jednoprzyciskowy pilot z płaskim, nieplączącym się przewodem pozwala na sterowanie odtwarzaniem muzyki, a także na prowadzenie rozmów dzięki wbudowanemu mikrofonowi. JBL TUNE110 – Twój idealny towarzysz do codziennej pracy, rozrywki w domu i podczas podróży.

 

JBL T110 front biały
Opis
Producent PR JBL
Mikrofon Tak
Aktywna redukcja szumów Nie
Regulacja głośności Na kablu
Zasięg działania/długość przewodu 1.2 m
Złącze Jack 3,5mm
Komunikacja Przewodowa
Kolor biały
Pasmo przenoszenia 20 Hz - 20000 Hz
Waga 0.12 kg
Gwarancja 24 miesiące
To Top