Słuchawki bezprzewodowe JBL T510 BT - białe · ORLEN VITAY

Słuchawki bezprzewodowe JBL T510 BT - białe

W magazynie Wysyłamy w 24h
179,00 zł lub 35 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Dzięki zastosowaniu lekkich materiałów oraz miękkich wkładek i wyściółki pałąka słuchawki nadają się do noszenia przez długi czas z maksymalną wygodą. Co więcej, składana konstrukcja pozwala zabrać słuchawki JBL Tune 510BT ze sobą w każde miejsce i o każdej porze.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Słuchawki JBL 510BT Białe

ikona

Lekka, składana konstrukcja wygodna w użyciu

Dzięki zastosowaniu lekkich materiałów oraz miękkich wkładek i wyściółki pałąka słuchawki nadają się do noszenia przez długi czas z maksymalną wygodą. Co więcej, składana konstrukcja pozwala zabrać słuchawki JBL Tune 510BT ze sobą w każde miejsce i o każdej porze.

 

Słuchawki JBL 510BT widok na słuchawki od frontu
ikona

Połączenia wielopunktowe

Słuchawki JBL Tune BT510 pozwalają na łatwe przełączanie się z jednego urządzenia wyposażonego w technologię Bluetooth® na inne. W łatwy sposób możesz przełączyć się z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na Twój telefon komórkowy — już nigdy więcej nie przegapisz rozmowy.

 

Słuchawki JBL 510BT widok na słuchawki pod skosem w lewo
ikona

Do 40 godzin słuchania na jednym ładowaniu

Słuchawki JBL Tune 510BT pozwalają na bezprzewodowe przesyłanie dźwięku z brzmieniem JBL Pure Bass. Te łatwe w obsłudze słuchawki zapewniają do 40 godzin czystej przyjemności słuchania muzyki na jednym ładowaniu oraz dodatkowe 2 godziny działania akumulatora po zaledwie 5 minutach ładowania za pomocą kabla do ładowania USB typu C. A jeśli podczas oglądania filmu na innym urządzeniu otrzymasz połączenie przychodzące, słuchawki JBL Tune 510BT automatycznie przełączą się na Twój telefon.

 

Słuchawki JBL 510BT zbliżenie na nausznice
ikona

Niesamowita wygoda

JBL Tune 510BT to doskonałe połączenie wygody użytkowania i łączności Bluetooth 5.0. Jednocześnie słuchawki pozwalają na korzystanie z asystentów Siri i Google bez użycia urządzenia mobilnego. Słuchawki JBL Tune 510BT są dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach i posiadają nieplączący się płaski przewód. Lekka, składana konstrukcja zapewnia przy tym niezwykłą wygodę użytkowania, która wzbogaci każdy aspekt Twojego życia o wysokiej jakości wrażenia odsłuchowe.

 

Słuchawki JBL 510BT widok na jedną złożoną słuchawkę i drugą rozłożoną
Opis
Producent PR JBL
Mikrofon Tak
Aktywna redukcja szumów Brak danych
Regulacja głośności Tak
Zasięg działania/długość przewodu 10 m
Komunikacja Bezprzewodowa
Kolor biały
Pasmo przenoszenia 20 Hz - 20 kHz
Gwarancja 24 miesiące
To Top