Słuchawki Philips TAUH202BK Bluetooth czarne, nauszne · ORLEN VITAY

Słuchawki Philips TAUH202BK Bluetooth czarne, nauszne

Czasowo niedostępne
Słuchawki Philips TAUH202BK Bluetooth czarne nauszne. 15 godzin odtwarzania bez problemu wystarczy na cały dzień lub noc zapewniają 15 godzin odtwarzania, a 32-milimetrowe neodymowe przetworniki akustyczne gwarantują wyraźny, czysty dźwięk i mocne basy. Pełne ładowanie trwa od dwóch do trzech godzin. Pełne ładowanie trwa od dwóch do trzech godzin.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Słuchawki Philips TAUH202BK Bluetooth czarne nauszne

ikona

15 godzin odtwarzania bez problemu wystarczy na cały dzień lub noc

Słuchawki Philips TAUH202BK Bluetooth czarne nauszne zapewniają 15 godzin odtwarzania, a 32-milimetrowe neodymowe przetworniki akustyczne gwarantują wyraźny,czysty dźwięk i mocne basy. Pełne ładowanie trwa od dwóch do trzech godzin. Pełne ładowanie trwa od dwóch do trzech godzin.

Słuchawki Philips TAUH202BK Bluetooth czarne nauszne założone
ikona

Przycisk wielofunkcyjny. Łatwa obsługa muzyki i połączeń

Przycisk wielofunkcyjny ułatwia obsługę muzyki i połączeń. Nie podoba Ci się słuchany utwór? Naciśnij i przytrzymaj przycisk, aby go pominąć. Chcesz odrzucić połączenie i nadal słuchać? Wystarczy nacisnąć przycisk. Koniec z irytującym echem podczas rozmów telefonicznych. Dzięki redukcji efektu echa w słuchawkach Philips TAUH202BK Bluetooth czarnych nausznych możesz zawsze cieszyć się wyraźnym połączeniem bez zakłóceń.

Słuchawki Philips TAUH202BK Bluetooth czarne nauszne frontem
ikona

Składana na płasko konstrukcja ułatwiająca przechowywanie w kieszeni lub torbie

Składane na płasko nakładki nauszne można złożyć do wewnątrz, co ułatwia ich przechowywanie w kieszeni lub torbie. Wystarczy je złożyć i zabrać ze sobą. Miękkie, oddychające poduszki zapewniają wspaniały komfort podczas długiego słuchania. Słuchawki Philips TAUH202BK Bluetooth czarne nauszne można łatwo złożyć na płasko i schować, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w podróży.

Słuchawki Philips TAUH202BK Bluetooth czarne nauszne złożone
Opis
Producent PR Philips
Rodzaj RZ Nauszne bezprzewodowe
Typ podłączenia Bezprzewodowa; Bluetooth
Typ słuchawek Nauszne
Cechy funkcjonalne Bluetooth
Mikrofon Tak
Aktywna redukcja szumów Nie
Regulacja głośności Tak
Zasięg działania/długość przewodu 10 m
Złącze USB
Kolor czarny
To Top