Zestaw patelni Gerlach SMART ILAG XERA DUR 2 20, 24, 28cm · ORLEN VITAY

Zestaw patelni Gerlach SMART ILAG XERA DUR 2 20, 24, 28cm

Czasowo niedostępne
Szukasz uniwersalnych i bezpiecznych garnków i patelni, które doskonale sprawdzą się w małych kuchniach i aneksach kuchennych? Poznaj koniecznie linię Gerlach SMART! Jej naczynia wykonane są z aluminium i wyposażone w jedną z...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Zestaw Patelni Gerlach SMART ILAG XERA DUR 2 20,24,28cm

ikona

IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA MAŁEJ KUCHNI

Szukasz uniwersalnych i bezpiecznych garnków i patelni, które doskonale sprawdzą się w małych kuchniach i aneksach kuchennych? Poznaj koniecznie linię Gerlach SMART! Jej naczynia wykonane są z aluminium i wyposażone w jedną z najlepszych powłok ceramicznych na rynku - Ilag Xera Dur 2 ® Ceramic Non Stick, składającą się z dwóch warstw: wierzchniej warstwy Xerogelu z efektem metalicznym oraz warstwy bazowej wzmocnionej ceramiką z Xerogelem zapobiegającej pękaniu. Dzięki swoim specjalnym właściwościom, powłoka ceramiczna zapobiega przywieraniu jedzenia do patelni i przypalaniu się potraw. A to jeszcze nie wszystko! Odpinana rączka sprawia, że naczynia SMART pozwalają zaoszczędzić miejsce w zmywarce i umożliwia przechowywanie jednego na drugim do 50% miejsca w szafce. Co więcej, grube, czterowarstwowe dno z dyskiem ze stali nierdzewnej doskonale i równomiernie przewodzi ciepło, co pozwala na szybkie i łatwe przygotowywanie potraw.

Patelnie aluminiowe Gerlach SMART ILAG XERA DUR 2 20,24,28cm
ikona

BEZPIECZEŃSTWO I JAKOŚĆ

W trosce o Twoje zdrowie, patelnie SMART nie zawierają niebezpiecznych substancji, takich jak PTFE, PFOA, kadm czy ołów. Dodatkowo, niezwykle gładka i szczelna powłoka ceramiczna ILAG jest łatwa w utrzymaniu czystości. Linię SMART posiada atest Państwowego Zakładu Higieny, co potwierdza jej wysoką jakość i bezpieczeństwo dla zdrowia użytkowników. Przekonaj się sam, jak wiele korzyści przynosi użycie naczyń z linii SMART! Linia SMART posiada atest Państwowego Zakładu Higieny.

Patelnie aluminiowe Gerlach SMART ILAG XERA DUR 2 20,24,28cm
Opis
PRODUCENT Gerlach
RODZAJ Zestaw patelni
ŚREDNICE 20,24,28cm
RODZAJ POWŁOKI Ceramiczna
MATERIAŁ WYKONANIA Aluminium
Popularne w kategorii Patelnie
To Top