Pistolet zraszający natryskowy Fiskars Solid

W magazynie
99,00 zł lub 19 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Lekki i łatwy w użyciu pistolet zraszający jest wyposażony w przedni spust do regulacji przepływu i blokadę, dzięki której może pracować w trybie ciągłym.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Pistolet zraszający natryskowy Fiskars Solid

ikona

JAK LEKKI DESZCZ

Pistolet natryskowy zraszający doskonały do delikatnego podlewania. Lekki i łatwy w użyciu pistolet zraszający jest wyposażony w przedni spust do regulacji przepływu i blokadę, dzięki której może pracować w trybie ciągłym. Strumień natryskowy zapewnia delikatne podlewanie, przypominające lekki deszcz. Mrozoodporny po spuszczeniu wody i osuszeniu. W niskich temperaturach pozostaje cieplejszy niż pistolety metalowe. Uniwersalne przyłącze – pasuje do produktów innych marek. Doskonały do podlewania trawy i delikatnych kwiatów, dzięki odpowiedniemu strumieniowi woda dociera w glebę równomiernie ją nawadniając. Dodatki / funkcje: 1. Spust do regulacji przepływu. 2. Blokada. 3. Po osuszeniu odporny na działanie mrozu. 4. Uniwersalne przyłącze.

zdjęcie produktu
Opis
Marka Fiskars
Rodzaj Ogród - nawadnianie
Waga 180 g
wymiary 20 x 5,2 x 19,5 cm
To Top