Stacja parowa Ariete Steam Power Easy 5571

W magazynie
429,00 zł lub 85 600 pkt
40,9 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Poszukujesz sprzętu, który pozwoli Ci na szybkie, łatwe i skuteczne prasowanie ubrań? Wybierz generator pary Steam Power Easy, który zaskakuje swoimi genialnymi parametrami i przystępną ceną!
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Stacja parowa Ariete Steam Power Easy 5571

ikona

NOWOCZESNE, KOMPAKTOWE URZĄDZENIE DO PRASOWANIA

Poszukujesz sprzętu, który pozwoli Ci na szybkie, łatwe i skuteczne prasowanie ubrań? Wybierz generator pary Steam Power Easy, który zaskakuje swoimi genialnymi parametrami i przystępną ceną! W tym niewielkim urządzeniu drzemią ogromne możliwości - moc 2400 W i ciągły wyrzut pary na poziomie 120 g/min. to gwarancja idealnego prasowania. Zdecyduj się na kompaktowy rozmiar, który pomieści się w większości szafek, a przy tym oferuje pojemnik na wodę o pojemności 1,8 litra.

Stacja parowa Ariete Steam Power Easy 5571
ikona

SZYBKO I SKUTECZNIE

Szybkość działania dzięki pompie uruchamiającej urządzenie w ciągu kilku sekund to nie jedyne zalety, które oferuje Steam Power Easy. Dzięki specjalnej funkcji Antidrip żadna kropelka nie zabrudzi prasowanych koszul, a odporna na zarysowania ceramiczna stopa równomiernie rozprowadza temperaturę i pozbędzie się wszystkich zagnieceń.

Stacja parowa Ariete Steam Power Easy 5571
ikona

PRASOWANIE W PIONIE

Poznaj zalety prasowania w pionie dzięki generatorowi pary Steam Power Easy. Dzięki stałemu wyrzutowi i dodatkowemu uderzeniu pary świetnie poradzi sobie z prasowaniem tkanin w pionie. Ta funkcja jest szczególnie przydatna w przypadku delikatnych materiałów, a gorąca para wodna ma również działanie bakteriobójcze, dzięki czemu pozbędziesz się ze swoich ubrań 99,9% bakterii i mikroorganizmów.

Stacja parowa Ariete Steam Power Easy 5571
ikona

NIEZLICZONE MOŻLIWOŚCI

Steam Power Easy to stacja pary, która oferuje regulowaną temperaturę i automatyczny dobór pary, co pozwala na wyprasowanie nawet najbardziej wymagających materiałów. Inteligentny system dostosowuje ilość pary do temperatury, a dodatkowy przycisk Steam Boost zapewni silne uderzenie pary. Inżynierowie odpowiedzialni za projekt tego urządzenia nie poprzestali jednak tylko na tym - za pomocą stacji parowej mod. 5571 możesz prasować również na sucho, bez użycia wody!

Stacja parowa Ariete Steam Power Easy 5571
Opis
PRODUCENT Ariete
MOC 2400 W
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA NA WODĘ 1,8 l
PRASOWANIE W PIONIE Tak
REGULACJA TEMPERATURY Tak
WYRZUT PARY 120 g/min
WYMIARY 38 x 19 x 23,5 cm
DODATKOWE INFORMACJE Funkcja Antidrip, ceramiczna stopa, funkcja automatycznego doboru pary, możliwość prasowania na sucho, bez użycia wody
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top