Stacja parowa Ariete Steam Power Pro 6413

Czasowo niedostępne
Stacja parowa Ariete to urządzenie, które zapewnia idealnie wyprasowane ubrania z minimalnym wysiłkiem. Dzięki maksymalnemu ciśnieniu 6 barów i mocy sięgającej do 2600 W każdą tkaninę można wyprasować szybko i bez wysiłku.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Stacja parowa Ariete Steam Power Pro 6413

ikona

IDEALNE PRASOWANIE UBRAŃ BEZ WYSIŁKU

Stacja parowa Ariete to urządzenie, które zapewnia idealnie wyprasowane ubrania z minimalnym wysiłkiem. Dzięki maksymalnemu ciśnieniu 6 barów i mocy sięgającej do 2600 W każdą tkaninę można wyprasować szybko i bez wysiłku. Co wyróżnia stację parową Ariete?

Stacja parowa Ariete Steam Power Pro 6413
ikona

CERAMICZNA STOPA ŻELAZKA I POJEMNY BOJLER

Stacja parowa Ariete jest wyposażona w ceramiczną stopę żelazka, co zapewnia łatwe prasowanie bez użycia siły. Dodatkowo stacja posiada pojemny bojler o pojemności 1,8 litra, co pozwala na prasowanie wielu ubrań jednocześnie bez konieczności kilkukrotnego napełniania zbiornika.

Stacja parowa Ariete Steam Power Pro 6413
ikona

PRASOWANIE W PIONIE I CIĄGŁY PRZEPŁYW PARY

Stacja parowa Ariete umożliwia prasowanie w pionie, co pozwala na szybkie odświeżenie ubrania i pozbycie się drobnych zagnieceń na materiale. Ciągły przepływ pary wynoszący 140 g/min pozwala na szybsze i bardziej skuteczne prasowanie.

Stacja parowa Ariete Steam Power Pro 6413
ikona

TRUDNE ZAGNIECENIA JUŻ NIE STANOWIĄ PROBLEMU

Niektóre tkaniny prasuje się znacznie trudniej, zwłaszcza jeśli przez jakiś czas leżały poskładane w szafie, przez co pojawiły się trudne do wyprasowania zagniecenia. Na takie okoliczności świetnie sprawdza się wystrzał pary skierowany wprost na uciążliwe zagniecenie. Stacja parowa Ariete posiada wystrzał pary o mocy 600 g/min, który rozprawia się z najtrudniejszymi zagnieceniami.

Stacja parowa Ariete Steam Power Pro 6413
Opis
PRODUCENT Ariete
MOC 2200-2600W
CIŚNIENIE 7 bar
POJEMNOŚĆ 1.8 l
UDERZENIE PARY 600 g/min
WYMIARY 40 x 22,5 x 29 cm
AUTOMATYCZNY WYŁĄCZNIK Tak
SYSTEM ANTYWAPIENNY Tak
REGULOWANA TEMPERATURA Tak
To Top