Stacja pogodowa Blaupunkt WS40WH z 3 czujnikami zewn. · ORLEN VITAY

Stacja pogodowa Blaupunkt WS40WH z 3 czujnikami zewn.

W magazynie
299,00 zł lub 59 600 pkt
33,41 zł x 10 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Stacja pogodowa Blaupunkt WS40WH biała

ikona

Klimat pod kontrolą…poczwórną kontrolą!

Dzięki wielofunkcyjnemu wyświetlaczowi stacji pogodowej Blaupunkt WS40WH białej, możesz w tym samym czasie kontrolować odczyty z czterech czujników temperatury i wilgotności. Jeden czujnik jest wbudowany w stację pogodową, trzy pozostałe możesz umieścić gdzie chcesz – na zewnątrz, w sypialni, czy w garażu. Dzięki wyświetlaczom LCD w czujnikach, możesz również odczytać dane będąc w ich pobliżu. Stacja pogodowa Blaupunkt WS40BK posiada wbudowany czujnik do pomiaru temperatury i wilgotności wewnątrz pomieszczenia, w którym jest zaaplikowana. Dodatkowe, dołączone do zestawu, trzy bezprzewodowe czujniki z wyświetlaczami LCD mogą dokonywać pomiarów na zewnątrz lub w dowolnie wybranej lokalizacji. Dane dotyczące pomiarów zarówno temperatury, jak i wilgotności, są na bieżąco aktualizowane i wyświetlane na wyświetlaczu LCD, wbudowanym w stację pogodową. Dodatkowo urządzenie posiada pamięć pomiarów najniższych i najwyższych wartości zarówno temperatury, jak i wilgotności, które resetują się automatycznie podczas rozpoczęcia się kolejnej doby. Wartości temperatury mogą być wyświetlane albo w stopniach Celsjusza albo stopniach Farenheita.

Stacja pogodowa Blaupunkt WS40WH biała widok stację i trzech czujników
ikona

Poznaj trendy panujące w Twoim otoczeniu…oczywiście trendy pogodowe

Oprócz odczytu temperatury i wilgotności dostępne są wskaźniki trendów tychże parametrów. Pojawiające się na ekranie strzałki sygnalizują jak w przeciągu ostatniej godziny zmieniały się zmierzone wartości. Strzałka uniesiona w górę oznacza, że dany parametr zwiększył swoją wartość, strzałka w dół, sygnalizuje zmniejszenie wartości danego parametru, a strzałka pozioma oznacza, że dana wartość nie zmieniła się. Na wyświetlaczu stacji pogodowej Blaupunkt WS40WH białej dostępna jest również graficzna prognoza pogody na następne 12-24 godziny. Należy pamiętać, że prognoza ta jest obliczana na podstawie wahań wartości ciśnienia atmosferycznego i ma ograniczoną dokładność, jednak jest ona przydatnym narzędziem do estymowania warunków pogodowych na najbliższe godziny w konkretnym miejscu. W zależności od panujących warunków, dostępne są piktogramy prognozujące pogodę słoneczną, częściowe zachmurzenie, zachmurzenie, deszcz lub śnieg.

Stacja pogodowa Blaupunkt WS40WH biała widok na panoramę miasta
ikona

Halo! Pobudka!

Stacja pogodowa Blaupunkt WS40WH biała posiada też funkcję alarmu, więc jeśli potrzebujesz wcześniej wstać, po prostu ustaw godzinę, o której chcesz, aby włączył się alarm i śpij spokojnie. Alarm włączy się automatycznie, a jeśli będziesz chciał pospać jeszcze chwilę dłużej, włącz funkcję drzemki, a alarm włączy się ponownie za 5 minut. Alarm realizowany jest za pomocą sygnału dźwiękowego, który trwa przez 2 minuty – to wystarczająco długo, aby obudzić nawet największego śpiocha. Alarmu możesz również używać nie tylko do pobudki – możesz traktować go jako przypomnienie o jakichś ważnych wydarzeniach w ciągu dnia, których nie chcesz przegapić. Na ekranie LCD dostępny jest również zegar, który może wyświetlać aktualną godzinę w formacie zarówno 12, jak i 24-godzinnym. Dzięki temu stacja pełni również funkcję przydatnego zegarka. Obok zegara dostępny jest też kalendarz, który poinformuje Cię o tym, który aktualnie jest dzień miesiąca i jaki jest dzień tygodnia. Nazwy dni tygodnia dostępne są w siedmiu językach (DE, EN, FR, IT, SP, DU i DA) i mogą być zmienione podczas ustawiania kalendarza.

Stacja pogodowa Blaupunkt WS40WH biała stacja w kuchni i trzy czujniki w różnych miejscach
ikona

Ciśnienie spada – czas na kawkę!

Stacja pogodowa Blaupunkt WS40WH biała posiada wbudowany czujnik do pomiaru bezwzględnego ciśnienia atmosferycznego, a dane z odczytu pojawiają się na wyświetlaczu. Jeśli odczuwasz nagły spadek energii, albo jesteś meteopatą, to wystarczy zerknąć na wyświetlacz i jeśli ciśnienie jest niskie, to znak, że trzeba przygotować sobie filiżankę kawy. Należy pamiętać, że niniejsza stacja pogodowa odczytuje bezwzględne ciśnienie atmosferyczne, które może różnić się od podawanego w oficjalnych prognozach pogody. Powodem tej różnicy jest to, że ciśnienie względne, podawane w oficjalnych prognozach pogody jest zredukowane do poziomu morza. Ciśnienie bezwzględne, wskazane w tym modelu, to ciśnienie zmierzone w danym miejscu na odpowiedniej wysokości.

Stacja pogodowa Blaupunkt WS40WH biała widok na stację od przodu
Opis
Producent Blaupunkt
Wymagania systemowe Nie dotyczy
Gwarancja GWR 24 miesiące
Funkcje FU budzik
Zasilanie ZA sieciowe
10 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top