Stacja pogodowa Blaupunkt WS50WH APP , aplikacja TUYA · ORLEN VITAY

Stacja pogodowa Blaupunkt WS50WH APP , aplikacja TUYA

W magazynie
349,00 zł lub 69 600 pkt
39 zł x 10 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Stacja pogodowa Blaupunkt WS50WH APP biała

ikona

Jest Wi-Fi, jest zabawa

WS50WH APP to stacja pogodowa, która dzięki połączeniu z domową siecią Wi-Fi i współpracą z aplikacją TUYA SMART może na bieżąco aktualizować prognozę pogody na najbliższe 5 dni. Wystarczy, że swoim smartfonem zeskanujesz odpowiedni kod QR, który dostępny jest zarówno w instrukcji obsługi, jak i na pudełku i pobierzesz aplikację TUYA SMART. Następnie włącz stację i uruchom funkcję wyszukiwania sieci Wi-Fi w stacji pogodowej, naciskając przycisk na górnym panelu obudowy. Teraz otwórz aplikację i wykonaj konfigurację, która opisana jest w instrukcji obsługi. Po poprawnym sparowaniu stacja pogodowa pobierze dane z Internetu i wyświetli je na wyświetlaczu. Na bieżąco aktualizowane są dane dotyczące prognozowanej najwyższej i najniższej temperatury, indexu UV oraz graficznej prognozy pogody. Pamiętaj, że stacja współpracuje z siecią Wi-Fi 2,4 GHz lub siecią hybrydową 2,4/5 GHz, nie obsługuje natomiast sieci 5 GHz. Dzięki współpracy z aplikacją mobilną TUYA Smart wszelkie dane o temperaturze i wilgotności w Twoim domu możesz sprawdzać na smartfonie, niezależnie od tego, gdzie w danej chwili jesteś. Po podłączeniu do lokalnej sieci Wi-Fi stacja pogodowa Blaupunkt WS50WH APP biała będzie na bieżąco aktualizowała prognozę pogody na kolejne 5 dni, pobierając dane z Internetu. Urządzenie posiada też wbudowany czujnik temperatury i wilgotności dzięki czemu będziesz na bieżąco informowany o sytuacji termicznej w swoim domu. Dołączony bezprzewodowy czujnik zewnętrzny dostarczy Ci odpowiednich danych o temperaturze i wilgotności na zewnątrz. W aplikacji mobilnej możesz również ustawić alerty ostrzegające o przekroczeniu zadanej temperatury oraz ustawić budzik na wszystkie dni tygodnia. Otrzymasz również raporty w formie wykresów na temat tego, jak kształtowały się wartości temperatury i wilgotności danego dnia czy miesiąca.

Stacja pogodowa Blaupunkt WS50WH APP biała łączenie stacji ze smartfonem
ikona

Termometr i higrometr zawsze pod ręką!

Stacja pogodowa Blaupunkt WS50WH APP biała posiada wbudowany czujnik do pomiaru temperatury i wilgotności wewnątrz pomieszczenia, w którym jest zaaplikowana. Dodatkowy, dołączony do zestawu, bezprzewodowy czujnik może dokonywać pomiarów na zewnątrz, lub w dowolnie wybranej lokalizacji. Dane dotyczące pomiarów zarówno temperatury, jak i wilgotności są na bieżąco aktualizowane i wyświetlane na wyświetlaczu LCD, wbudowanym w stację pogodową. Dodatkowo urządzenie posiada pamięć pomiarów najniższych i najwyższych wartości zarówno temperatury jak i wilgotności, które resetują się automatycznie podczas rozpoczęcia się kolejnej doby. Wartości temperatury mogą być wyświetlane albo w stopniach Celsjusza albo stopniach Farenheita.

Stacja pogodowa Blaupunkt WS50WH APP widok na panoramę miasta
ikona

„Puff jak gorąco! Uff jak gorąco!”

Znasz to uczucie, gdy jest Ci gorącą a kaloryfer wciąż grzeje bez opamiętania? Albo jest Ci ciągle zimno, bo nie włączyłeś ogrzewania. Aby kontrolować odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu, w aplikacji TUYA SMART połączonej ze stacją pogodową Blaupunkt WS50WH APP białą możesz ustawić alarmy, które będą Cię ostrzegały o przekroczeniu wcześniej ustawionych zakresów temperatury – zarówno dla wbudowanego w stację czujnika, jak i dla czujników zewnętrznych połączonych ze stacją. Działa to tak – ustawiasz na przykład zakres temperatury dla czujnika wewnętrznego w przedziale od 19 stopni do 23 stopni i jeśli powietrze nagrzeje się powyżej lub schłodzi poniżej tego zakresu, to w stacji pogodowej pojawi się sygnał dźwiękowy oraz wskazania temperatury będą migać na wyświetlaczu. Taka przypominajka pomoże Ci zapobiec przegrzewaniu lub wychłodzeniu pomieszczenia – prawda, że przydatne? Dla czujników zewnętrznych możesz również ustawić graniczne wartości, które ostrzegą Cię przed ekstremalnie niską lub wysoką temperaturą na zewnątrz lub w pomieszczeniu, w którym te czujniki umieścisz.

Stacja pogodowa Blaupunkt WS50WH APP biała stacja pogodowa i czujnik - widok od przodu
ikona

Oh jak komfortowo!

Komfort termiczny w pomieszczeniu to bardzo ważna sprawa, która ma wpływ na nasze samopoczucie ale i na różne przedmioty znajdujące się w naszym domu. Gdy jest zbyt wilgotno, może dojść do wykwitu pleśni i grzybów, a w mieszkaniu może unosić się nieprzyjemny zapach. Zbyt wysoka wilgotność może również doprowadzić do uszkodzenia różnych urządzeń elektronicznych w naszym mieszkaniu. Z kolei zbyt suche powietrze, może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie. Dlatego warto zadbać o najbardziej odpowiednie warunki, a w tym pomoże wskaźnik poziomu komfortu termicznego, który pokazuje na ekranie stacji pogodowej Blaupunkt WS50WH APP białej kiedy w pomieszczeniu jest zbyt sucho, kiedy zbyt wilgotno i kiedy jest najbardziej optymalnie.

Stacja pogodowa Blaupunkt WS50WH APP biała stacja pogodowa, czujnik i smartfon na tle sypialni
Opis
Producent Blaupunkt
Łączność Wi-Fi
Wymagania systemowe Nie dotyczy
Gwarancja GWR 24 miesiące
Funkcje FU budzik
Zasilanie ZA Bateryjne
10 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top